Burrito Bison, zápasnická hra bez wrestlingu

eeafef35d3721287f2787010d270ddba

Hry jsou druh aplikací, které je vždy dobré mít na našem mobilním telefonu. Nikdy nevíme, kdy nás bude nuda následovat, a není nic lepšího než hra se zajímavým dílem, která to napraví. Jako každý den je to dnes nová hra a je to docela zábavná hra, ve které musíte postupovat. Pokud milujete bojové hry, není to vaše. protože i když se jeho prostředí točí kolem zápasu, budeme muset bojovat velmi málo.


Společnost Nuans chce uvést na trh mobilní zařízení se systémem Android 7.1 Nougat


Burrito bizon Jedna z těch her, kterou jste nainstalovali kvůli legrační ikoně na Google Play, ale pak si uvědomíte, že to stojí za to. Ačkoli protagonista praktikuje, nejedná se o zápasovou hru. Cíl této hry je jednoduchý, získat maximální možný metr, K tomu budeme potřebovat vědět, jak spravovat naše zdroje.

photo5854774821362182177

Burrito Bison je jednou z těch her, které se odehrávají ve světě, ale nemá s tím moc společného. Cílem hry je hodit našeho bojovníka co nejdále. Samozřejmě to budou desítky faktorů. Začneme v kruhu Kde zahájíme naši postavu ve stylu Angry Birds.

Pokud se srazíme s protivníkem, získáme dostatek hybnosti. Poté se odrazíme od nějakých gumových medvědů, kteří nemají nic společného s estetikou hry, ale pomohou nám padnout na zem a neztratit. Dokud na tyto medvědy spadneme, nebude to problém. Pokud však spadneme na zem, naše dynamika se zpomalí a bude velká šance hru prohrát.

photo5854774821362182179

Jak budeme postupovat vpřed, budeme mít více peněz na utrácení. Tyto mince lze utratit v obchodě, kde si můžeme koupit vylepšení jak pro našeho válečníka, tak pro životní prostředí. Tato vylepšení nám umožní posunout nás dále a vydělat více peněz, takže začne začarovaný kruh tam, kde nás hra podvádí.

Doručení zdarma, I když máme nákupy v aplikaci.


Nové skutečné obrázky LG G6