Byl váš profilový obrázek WhatsApp odcizen?  Nechcete, aby se to stalo znovu?  Ukážeme vám, jak zabránit odcizení vaší profilové fotografie

Byl váš profilový obrázek WhatsApp odcizen? Nechcete, aby se to stalo znovu? Ukážeme vám, jak zabránit odcizení vaší profilové fotografie

Co se děje Jedná se o světovou aplikaci číslo jedna, pokud jde o zasílání rychlých zpráv, a stala se jedničkou na světě díky velkému množství možností. Aniž bychom zašli příliš daleko, můžeme jej sdílet s lidmi, kteří chtějí různé typy souborů, jako jsou audio, fotografie nebo video. To je bez zmínky o základních věcech, které by se nám mohly líbit posílejte textové zprávy nebo telefonujte stejným způsobem bez jakýchkoli omezení. Nejlepší ze všeho je, že je zcela zdarma a má k němu přístup KAŽDÝ.

Takže musíte být velmi opatrní, protože k němu má přístup KAŽDÝ, a pokud například zná vaše telefonní číslo, může získat přístup k vaší profilové fotce, aniž by je musel přidávat. toto je v aplikaci výchozí.

Zabraňte odcizení profilové fotografie na WhatsApp

Není to ani příliš komplikované, abychom se vyhnuli vlastnictví nás whatsapp profilový obrázekMusíme pouze nakonfigurovat určité možnosti v dané aplikaci. Ve výchozím nastavení vždy přicházejí možnosti, které by měly dělat více než cokoli souvisejícího s ochranou soukromí, takže každý může vidět všechno, co máme, stejným způsobem. Facebook, Například.

Jediné, co musíte udělat, je jednoduše zadat Co se dějeKdyž se tam dostanete, přejdeme do sekce Nastavení, poté Účet a ukončíme ochranu osobních údajů. Na tomto místě budeme mít několik možností a vybereme tu, která bude psát profilovou fotografii. Musíme se zde rozhodnout, že nechceme, aby někdo viděl naši fotografii, kterou nevidí ani naše kontakty. Pokud chceme, abychom byli jedinou osobou, která může vidět naši fotografii (To znamená, že pokud vás někdo plánuje, ale není mezi vašimi kontakty, neuvidí profilový obrázek), je kontroverznější než kdokoli jiný. vidět svůj profilový obrázekNa ničem nezáleží, ať už je to plánováno nebo ne, ať už to máte nebo ne. Kdokoli může vidět váš profilový obrázek.

V tomto případě je nejlepší udělat Moje kontakty a připraven.