Bylo spuštěno Oppo Realme 2. Znáte jeho vlastnosti a cenu

Realme, původně z Oppo, nyní přechází do téměř nezávislého života zaměřeného na rozsah rozpočtu. Propagujte hned Oppo Realme 2Design zaostává v dalších ohledech, jako je terminál, displej a procesor, které vyvinuly první model v oblasti baterií a fotoaparátů. Řekneme vám více…

Oppo Realme 2. FunkceOppo Realme 2. Funkce

Vlastnosti Oppo Realme 2

To jsou funkce Oppo Realme 2:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Oppo Realme 2 Velký Poměr stran 19: 9 a velkorysý Úhlopříčka 6,2 palce, s zářez na vrchu. Okraje obrazovky jsou velmi tenké a všechny tyto faktory poměr obrazovky k tělu téměř 90%. rozlišení této obrazovky je HD + 1 520 x 720 menší než Realme 1. Vyzařující barevné odrazy, diamantový výbrus je zachován jako u předchozího modelu. Barevné prezentace jsou černé a červené a brzy se objeví modrá.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor je nyní osmijádrový Qualcomm Snapdragon 450 Na frekvenci 1,8 GHz s grafickou kartou Adreno 506 … Tento telefon nedosahuje úrovně Realme 1, která se může pochlubit Helio P60. Tento základní procesor na střední úrovni je kombinován ve dvou verzích paměti. tak Paměť Oppo Realme 2 To 3 GB RAM s 32 GB ROM, nebo z 4 GB RAM se 64 GB ROM. Karta microSD rozšiřuje tyto paměti až na 256 GB. Operační systém doprovázející hardware, Android 8.1 Oreopřes grafické rozhraní Barevný OS 5.2.

Buben

baterie oppo realme 2 tady je Kapacita 4,230 mAh. Tato baterie je větší než model 1 a znamená autonomii 44 hodin hovoru, přibližně 18 hodin přehrávání zvukové hudby a 10 hodin přehrávání.

Fotoaparáty

Terminál vylepšuje kamerový systém oproti předchozímu modelu Realme 1. Hlavní fotoaparát Oppo Realme 2 nyní binární 13MP + 2MP senzory S clonami objektivu f2.2 a LED bleskem. Tento fotoaparát má ostření s fázovou detekcí, funkce PDAF. Citace přední kamera zůstává na 8 MP, s clonou objektivu f2.0.

Spojení

Telefon je dodáván s podporou Dual 4G LTE, Wifi n, Bluetooth 4.2, GPS, 3,5 mm zvukovým konektorem, slotem pro Dual SIM a snímačem otisků prstů.

Oppo Realme 2. CenaOppo Realme 2. Cena

Cena Oppo Realme 2

Příbuzný Cena Oppo Realme 2Model 3 GB / 32 GB bude k dispozici za přibližně 110 EUR a model 4 GB / 64 GB za přibližně 134 EUR.

Výsledky a názory na Oppo Realme 2

Oppo Realme 2 Je to model s dobrým mezipřístrojem. Vyniká vynikající autonomií, hlavním fotoaparátem a pohodlnou pamětí, a to vše za cenu nedaleko 100 EUR.

Oficiální stránka společnosti Oppo ve Španělsku.