Byly oznámeny první dostupné aplikace pro tvOS

tvos-hero_2x

Obrázek: 9to5mac

Jak všichni víte, můžete si ji koupit hned 4. generace Apple TV Online z Apple Store a začne oslovovat dalšího prvního zákazníka 30. října v pátek. Co bylo dosud neznámé Aplikace Měli bychom to (téměř) od začátku, ale díky vývojářům, kteří to předali 9to5mac, můžeme získat představu o tom, čeho je ATV4 schopen, podle těchto vývojářů od okamžiku, kdy krabici otevřeme. .

Jednoduchý

Začínáme s aplikacemi, které vás opravdu zajímají. Jednostranný Plex klient Bude k dispozici pro Apple TV 4, jakmile bude vydán (nebo hned po). Se Simplex Video můžeme přistupovat k naší kolekci Plex ze set top boxu společnosti Apple.

Není to aplikace, která se mi obzvlášť líbí, ale bude tu mnoho uživatelů, kteří čekají na šťávu. Skutečnost, že Simplex je k dispozici pro Apple TV, znamená, že v krátkodobém horizontu budou k dispozici další mnohem lepší aplikace.

Pane, skočte

Nebude to nejlepší hra pro Apple TV, je to daleko od toho, ale Mr. Obdrželi jsme potvrzení, že Jump bude k dispozici pro nejlepší krabicovou sadu Apple. Byl bych překvapen, kdyby hry, které v září představovaly na Keynote, byly: Křížová cestaNebylo k dispozici 30. října.

Pan. Jump bude univerzální aplikace, což znamená, že bude fungovat pro iOS a tvOS. Můžete si ji stáhnout z iOS App Store právě teď a tvOS App Store (nebo TV Store?) Na vás bude čekat po celou dobu.

Proužky cvičení

liniové školení

Sport je v elektronických zařízeních velmi oblíbený a Apple TV nelze vyloučit. Existuje spousta aplikací, které nám pomohou v naší fitness rutině, ale bylo by zajímavější, kdybychom je ve většině viděli společně. větší obrazovka Nevypíná se automaticky každou minutu, jako je obrazovka ve vašem obývacím pokoji.

Streaks Workouts budou připraveny na spuštění ATV4.

Domovská stránka Withings

withings-home_appletv_menu1

S Withings Home můžeme umístit kamery do celého domu a uvidíme, co se stalo v našem domě z obrazovky v našem obývacím pokoji. Při pohledu na obraz dítěte v postýlce ho rodiče, kteří mají nové dítě, jistě zastřelí. Uvidíte současně až 4 kamery.

Sketch Party

část náčrtu

Nebo stejný Pictionary. V současné době můžete hrát něco podobného pomocí AirPlay, ale použití zrcadla Apple TV není to samé jako hraní s nativní aplikací tvOS.

Stejně jako u Apple Watch se brzy zvýší počet aplikací, abychom mohli dělat prakticky cokoli.