Bývalý partner XP říká, že existuje možnost bitcoinu …

Zkušený obchodník Bo Willians uvedl, že máme v posledním videu technické analýzy bitcoinů dobrou šanci vidět BTC nad 76 000 $.

Díky 24leté zkušenosti na finančním trhu je Bo finanční analytik (CNPI / T-1215) a tvůrce výkonného obchodního systému PhiCube. Je také spoluzakladatelem cvičných společností Plenamente Trader a Trade ao Vivo a bývalým partnerem makléřských společností Clear a XP Investimentos. Kromě toho je Bo mechanický a jaderný inženýr.

Před svou kariérou na finančním trhu byl Bo americký důstojník a manažer americké jaderné ponorky v robotickém průmyslu. V současné době má Willians profesionální cíl rozšířit PhiCube do světa prostřednictvím automatizovaného provádění, které zahrnuje nové technologie, analytické nástroje a umělou inteligenci.

Bez ohledu na to je kariéra Bo Willianse naprosto dokonalá, ale ne jasnější než nárůst ceny bitcoinů.

Šance bitcoinu na optimismus jsou vysoké

V živém vysílání společně s Foxbitem dnes velký obchodník vytvořil překvapivou předpověď pro BTC.

Bo začíná poukazem na biliony dolarů, které Federální rezervní systém, americká centrální banka, napumpovala do ekonomiky, a na to, jak snadné to je. Zatímco bitcoiny provádějí podobné kroky u zlata a stříbra, představují překážku pro zachování hodnoty bohatství ekonomiky.

Drahý kov získal podle Goldman Sachs rekordní hodnotu v roce 2020 a již překročil 2 000 USD za unci v očekávání, že do konce roku dosáhne 2 300,00 USD.

Ale než se vyjádří k fundamentalistické analýze, Bo říká, že jeho přístupem není ptát se, proč cena roste.

„Finanční trh je souborem očekávání všech zúčastněných v daném okamžiku. Představte si, že po celém světě nakupují a prodávají bitcoiny miliony lidí. Nevíte, jaký je důvod, nevíte, jaké jsou očekávání, neznáte úroveň složitosti, kapitál, psychologický vývoj… “

A nadále diskutuje o problému ekonomických výpočtů:

“Neví, jestli daná osoba prodává, aby uzavřela transakci měsíce, nebo proč si myslí, že poklesne.” Pro každou osobu máte několik proměnných, možná desítky proměnných vynásobené miliony účastníků. Představte si, že se snažíte vytvořit matematický model, který by to všechno vysvětlil. Toto není možné.”

Bo proto vysvětluje, že se raději zaměřuje na finanční mapování a používá statistický matematický model PhiCube k pochopení nejlepších příležitostí na jakémkoli trhu, jako jsou kryptoměny.

Počáteční cíle, bitcoin na R $ 125k

Minulý týden BO vydal vzestupný hovor, který posunul cenu bitcoinu na zhruba 12 000 $ a vytáhl kryptoměnu z téměř 3 měsíců recese. Tento trend teprve začíná, „stejně jako jedoucí auto bude pokračovat, i když zabrzdí“.

Načasování Boova přesného volání „Všechno, co potřebujeme k posouzení, zda máme možnost v náš prospěch, je v tomto trendu,“ dodal starý XP, který jde dále.

Uvedl, že ve skutečnosti jsou tyto cíle:

76 100,00 R $ 84 330,00 R 94 000,00 R R 108 000,00 R R 125 000,00 R A bitcoiny nedosáhnou cíle 76 100 R R přinejmenším proto, že tato „cena se rozhodla zrušit nebo přejít na vlnu 3 čára. vaším hlavním cílem je “.

„Máme 71% šanci se tam dostat (s R $ 76 100,00),“ uvedl starý XP

Pozitivní očekávání obchodního systému

Samozřejmě „na finančním trhu není zaručeno nic“, ale je to mnohem lepší než „hraní měn nebo možnosti, které najdete v jakémkoli kasinu“.

Vysvětlete, že pokud investor vsadí tímto směrem, může vytvořit systém „pozitivního očekávání“. Myšlenka spočívá v dlouhodobém uvažování a umístění zastávky poblíž a vzdáleného cíle.

Zkušený obchodník pokračuje ve svém popisu ve videu níže (doporučujeme sledovat celé):

Myslíte si, že by bitcoin mohl v příštích týdnech dosáhnout více než R $ 76k? Zanechte svůj názor v komentářích a uvidíme, kdo má pravdu za 2 měsíce.

Telegram Cointimes Získejte nejrelevantnější zprávy o trhu přímo do svého mobilu bez nákladů. Zaregistrujte se zdarma