Calendars 5, if updated to be compatible with Apple Watch

Před něco více než rokem jsem kontaktoval Readdle, abych se zeptal, kdy naplánovat vydání Apple Watch. Odpověď byla negativní s tím, že neexistují žádné budoucí plány na poskytování vynikajících kalendářových aplikací na Apple Watch. Celou tu dobu konečně spatřili světlo.

A já říkám, že uzřeli světlo, protože po spuštění nejnovější aktualizace se Calendars 5 konečně stal kompatibilním s Apple Watch, což nepochybně oceníme všichni uživatelé této aplikace, alespoň jsme jí nadále věřili. , ačkoli tato platforma Apple neprojevila zájem.

To však není jediná inovace, kterou nám nejnovější aktualizace této aplikace nabízí, protože ti, kteří milují zkratky Siri, mají také co oslavovat, protože verze Calendars 5 ve verzi 5.13 přidala nové úniky k tomu, co dříve nabídla. Můžeme tedy říct „Hej Siri, ukaž můj den“ nebo vás můžeme požádat o vytvoření úkolu, ukažte nám měsíční, týdenní nebo denní kalendář, což jsou úkoly, které jsem nedokončil …

Spark, jeden z nejpopulárnějších poštovních klientů v App Store, vyvinuli lidé v Readdle, stejný vývojář PDF Expert; Je to aplikace, se kterou můžeme v souborech v této aplikaci udělat vše, na co si vzpomenete. Formát PDF z našeho iPhonu nebo iPadu.

Přestože se o kalendářích 5 říká, že nejsou levné, stojí 7,99 eur, obrovské množství možností, které nám nabízí, spolu s všestranností, kterou má, ospravedlňuje každé euro, které stojí, pokaždé, když jste jedním z těch lidí, jejichž místní kalendář iOS vždy nedosahuje.

Readdle Calendars 5 (AppStore Link)

Calendars 5 by Readdle

Readdle Inc.

7,99 EUR