Call of Duty Mobile a Battle Royale přijdou …

Mobilní hry jsou v dnešní době trendem, existuje obrovská komunita hráčů, která je čím dál náročnější. Nyní se skvělá zpráva stává skutečností a to Call of Duty Mobile bude brzy vydántitul, na který všichni dychtivě čekali.

Pokud máte rádi střílečky z pohledu první osoby, měli byste číst dál. Dáme všechny podrobnosti, abyste mohli Zjistěte vše o COD Mobiletakže budete vědět, zda jste pro daný úkol opravdu fit.

Call of Duty Mobile se blíží

Očekává se, že hra COD bude opravdu kompletní, protože přinese řadu herních režimů, které splní očekávání veřejnosti. Nyní Activision hry Od 1. října v Obchodu Play. Jediné země, které nebudou zahrnuty do premiéry, budou Belgie, Čína a Vietnam.

Jedna velmi důležitá věc, kterou musíte vědět, je, že hra Navrženo a vyvinuto studiem TimiTencent hry (Tvůrci PUBG Mobile). Proto je v Call of Duty Mobile velké očekávání.

K dispozici budou mikro konverze

Bude to hra zcela zdarma Ale bylo řečeno, že mikrokonverze budou základem titulu, což nikoho nepřekvapí.

Jak jsme již zmínili dříve, COD Mobile přijde s řadou herních režimů, z nichž mnohé jsou. zaměřeno na více hráčů a Battle Royale. K dispozici budou také všechny druhy časově omezených akcí a propagačních akcí. Activision očekává, že nejvíce modalit poptávky bude:

  • Týmový souboj na smrt.
  • Najít a zničit.
  • Proti všem.

K dispozici budou skvělé mapy jako Nuketown, Crash a Hijacked. Další pověst, která získává velkou váhu, je, že když se dostanete na vyšší úroveň, můžete získat jedinečné postavy jako John MacTavish a Alex Mason.

Příbuzný Battle Royalemohou hrát tolik 100 lidí současně. Budete moci hrát sami nebo jako tým a navíc budete muset bojovat na zemi, na moři nebo ve vzduchu, což je něco opravdu zajímavého, co například v PUBG nejde.

1. říjen je za rohem. Co očekáváte od Call of Duty Mobile?