Call of Duty: Mobile bude mít také svůj vlastní Gulag

Call of Duty: Warzne je nejnovější hra v žánru Battle Royale. přišel zůstatje hra dostupná pro PC i PS4 a Xbox, kterou si můžete také užít cross-play, takže si hráči mohou zahrát s přáteli z jiných platforem, což je funkce nalezená ve Fornite.

Když zemřel na Warzone máte druhou šanci vrátit se na bojiště Souboj, ve kterém může zůstat jen jeden, pokud porazíte svého protivníka v Gulagu. Pokud se vám podaří vyhrát, vrátíte se na bojiště. Pokud ne, budete muset počkat, až vás vaši přátelé oživí.

Gulag: Warzone z Call of Duty, bude k dispozici také v mobilní verziI když v tuto chvíli nevíme, kdy se začne prodávat, vzhledem k tomu, že jeho účet na Twitteru zveřejnil malé video s Gulagem, nebude to dlouho trvat, než bude ve hře.

Jako více či méně Activision, vývojář tohoto titulu, vědět, jak dělat věciumožněním cross-play na jiných platformách, a to jak v mobilní verzi (přidání podpory pro řadiče krátce po spuštění hry), tak v konzolách a PC verzi.

Call of Duty: Mobile, vaše stažení zdarma, Jako PUBG Mobile a Fortnite. Abyste si hru užili, nemusíte utratit ani jedno euro. Stávající nákupy ovlivňují pouze estetiku hráčů a zbraní, stejně jako v jiných hrách, a nikdy nenabízejí další výhodu oproti ostatním hráčům.