Call of Duty: Mobile byl stažen více než 100 milionůkrát

Po několika měsících betas spolupracovali přátelé z Activision s Tencentem na vydání nejnovější verze jedné z nejočekávanějších her milovníků videoher: Call of Duty: Mobile. Tato verze je k dispozici pro iOS a Android během prvního týdne překročila 100 milionů stažení.

Call of Duty: Mobile, Nejstahovanější hra v prvním týdnu svého uvedení na trhPodle údajů od kluků v Sensor Tower. Předchozí rekord byl dosažen na Mario Kart Tour jen před týdnem.

Platforma, která stáhla většinu verzí Call of Duty pro mobilní telefony, 55,7% z celkového počtu stažení (56,9 milionu stažení). Mobilní platforma Google pro Android získává zbývajících 44,3% (45,3 milionu stažení).

Volání povinnosti

Ale tady jde o vydělávání peněz a zdá se, že to právě teď funguje, protože během tohoto prvního týdne hra přesáhla 17 milionů dolarů Díky různým nákupům v aplikaci nám nabízí jak zbraně, tak postavy a bitevní pas.

Platforma společnosti Apple představovala 53% tržeb na 9,1 milionu dolarů, zatímco uživatelé Androidu utratili za aplikaci 8,3 milionu dolarů. Pokud jde o země, kde je tato hra nejoblíbenější, USA se umístily na prvním místě s 16% stažením a 43% generovaných tržeb.. Indie s 13,7 miliony stažení a Brazílie se 7,1 miliony stažení uzavírají pódium zemí, kde byla tato hra úspěšná.

Call of Duty: Mobile

Pokud porovnáme počet stažení s PUBG a Fortnite během týdne spuštění Call of Duty: Mobile, uvidíme, jaká je tato populární hra Activision. 4krát vyšší než PUBG a Fortnite (druhý pouze v systému iOS).

Call of Duty®: Mobile

Activision Publishing, Inc.

Volný, uvolnit