Call of Duty: Mobile je jednou z nejstahovanějších her ve více než 100 zemích

Minulé úterý, jak bylo plánováno, vydali kluci z Activision finální verzi Call of Duty: Mobile přes Tencent. účastní se módy battle royaleNabízí také klasické mody od Fortnite a PUBG, které najdeme ve verzi pro PC a konzoly.

Mobilní verze dodnes Call of Duty byl stažen do více než 35 milionů zařízeníJedná se o další z nedávných úspěchů dostupných také pro mobilní telefony, kdy se Mario Kart Tour umístilo na druhém místě, počítá platformy iOS i Android a řadí se vysoko na oba seznamy nejstahovanějších her na obou platformách.

Volání povinnosti

Activision oficiálně potvrdil, že se pokouší vyvinout mobilní verzi Call of Duty loni v březnu a svou první beta verzi vydal v květnu. Call of Duty Mobile jako Fortnite a PUBG ke stažení zcela zdarma a nabízí nám různé nákupy v aplikaci. Podle společnosti:

Reakce fanoušků Android a iOS byla neuvěřitelná. Call of Duty: Mobile překonal 35 milionů stažení ve 100 zemích na své cestě k tomu, že se stane aplikací číslo jedna pro iOS nejen ve hrách, ale i v obecných stahováních.

Je to neuvěřitelně zábavný zážitek a teprve začínáme. Gratulujeme týmům Activision a týmu TiMi Studios našeho partnera Tencent k tomu, že vytvořili skvělou hru pro hráče. A speciální poděkování našim fanouškům za jejich trvalou podporu. Vydáním dalšího obsahu a aktualizací se máme na co těšit.

Tencent je stejný vývojář PUBGRozhraní i výkon hry jsou tedy velmi podobné PUBG pro mobilní zařízení, které se stalo nejziskovějším z mobilního herního ekosystému.