Call of Duty: Mobile za první měsíc dosáhl 148 milionů stažení

Jsou to měsíce, co byly zveřejněny první pověsti, abychom mohli používat Call of Duty na našich mobilních zařízeních. Od vydání 1. října se tato hra stahuje na iOS i Android Nepřestali růst.

Ze senzoru Tower Tower nám ukazuje graf, kde vidíme, jak byla verze těchto klasických mobilních videoher Call of Duty: Mobile během prvního měsíce svého spuštění. Bylo staženo 148 milionůkrát, porazit PUBG i Fortnite ve stejném časovém rámci.

USA jsou na čele seznamu zemí generoval tržby 22,8 milionu USD prostřednictvím 23,6 milionů stažení a nákupů v aplikacích, což je více než 16% z celkového počtu. Na druhém místě jsme našli Indii s 16,2 miliony stažení, 11% z celkového počtu. I když byla hra stažena do více terminálů Android než iPhone, uživatelé iOS opět představovali 60% z celkových 53,9 milionů, které hra od svého uvedení vyrobila.

Na druhém místě, pokud jde o stahování takových her, PUBG s 60,7 miliony stažení v běžné verzi pro iOS i Android. Fortnite dosáhl za první měsíc 35 milionů stažení, ale je třeba poznamenat, že v prvních měsících jeho uvedení byl k dispozici pouze na platformě iOS, protože to nebylo, když dosáhl Androidu o 4 měsíce později. Řada Samsung.

Aktuálně Call of Duty: údaje o tržbách mobilních zařízení nevypadají moc optimisticky A to zdaleka není výnos, který PUBG Mobile každý měsíc generuje, což z něj dělá nejziskovější hru v dnešním mobilním ekosystému.