Call of Duty: Mobile’s Zombie Mode Coming 22. listopadu

Call of Duty: Mobile Zombies

Od 1. října je nyní mobilní verze Call of Duty ke stažení zcela zdarma. Tato verze nám poskytuje některé legendární mapy dostupné v předchozích verzích i režim Battle Royale a zombie mod, mod, který není k dispozici od jeho vydání.

Kluci v Activision zapnou zombie režim v mobilní verzi Call of Duty, stane se to až příštího 22. listopadu. Společnost učinila toto oznámení prostřednictvím svého účtu Twitter. aniž by vysvětlil více podrobností o tom, jak to bude fungovat.

S největší pravděpodobností se jedná o Call of Duty: Mobile zombies mod funguje podobně jako to, co můžeme najít v franšízových titulech Zvyšujeme počet a plníme různé cíle, a to jak pro konzoly, tak pro počítače, a se kterými musíme čelit hordám zombie. Jak ničíme zombie, dostáváme peníze, které můžeme investovat do nových zbraní, abychom čelili dalším vlnám, které se budou s postupujícím růstem zvyšovat.

Na oslavu spuštění zombie modu Call of Duty nahradíme zbraň HG 40 maskováním Abnormality, pokud se přihlásíme každý den. zcela zdarma.

Call of Duty: Mobile byl stažen do více než 150 milionů zařízení v prvním měsíci jeho uvedení na trh, ale čísla z různých nákupů v aplikacích nebyla tak dobrá, jak společnost očekávala. z vydělal jen necelých 70 milionů dolarů.

Call of Duty: Mobile lze stáhnout úplně z odkazu, který jsem nechal dole. Tato hra NENÍ kompatibilní s iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2 a 3 kromě iPodu touch.

Call of Duty®: Mobile

Activision Publishing, Inc.

Volný, uvolnit