Call of… Získejte vysílání s událostí Falcon…

Existuje chyba v Call of Duty Mobile? Ve hře už samozřejmě máte zkušenosti. Ale dnes vám přinášíme něco, čím nemůžete plýtvat a od té doby Nyní můžete streamovat s událostí Falcon v Call of Duty Mobile zdarma.. Takže čtěte dál, protože je to super snadné.

Nezapomeňte také, že jsme na akci Call of Duty Mobile Halloween, takže využijte omezené výhody úžasných nabídek a vzhledů ve hře.

Vše, co potřebujete vědět o obloukovém incidentu Falconu v Call of Duty Mobile

První věc, kterou byste měli udělat Stiskněte tlačítko Událostia pokud nevíte, co se stalo, vysvětlíme to. To je důležité, protože tlačítko nikde neříká událost, ale levá část těsně pod obrazovkou označující vaši úroveň a sezónu.

Nyní byste měli zasáhnout událost: Zcela nová dovednost operátora: Falcon. Když vstoupíte, uvidíte, že vás požádá, abyste splnili 10 misí a dostali různé odměny. Posledním z nich je luk, takže je budete muset všechny dokončit.

Jaké jsou úkoly, které musí být splněny, aby se uklonilo?

Jednoduchý, musíte dokončit následující úkoly:

  1. Zabijte 10 nepřátel v režimu DPE na mapě Nechoď pryč.
  2. Zabijte 30 nepřátel v režimu DPE na mapě Nechoď pryč.
  3. Zabijte 50 nepřátel v režimu DPE na mapě Nechoď pryč.
  4. Zabij 10 nepřátel v Battle Royale.
  5. Hrajte 3 hry Battle Royale.
  6. Přihlaste se po dobu 5 dnů.
  7. Využijte schopnosti operátora dvakrát v hrách pro více hráčů.
  8. Použijte dovednosti operátora 4krát v hrách pro více hráčů.
  9. Zabijte 6 nepřátel pomocí dovednosti Operator v hrách pro více hráčů.
  10. Zabijte 100 nepřátel v zápasech pro více hráčů.

Falcon Arch Missions Call of Duty Mobile

Jak vidíte, jsou docela jednoduché. Měli byste však věnovat pozornost následujícím podrobnostem, Pokud stisknete tlačítko Přejít, budete muset přepnout na mapu Standooffprotože není předem nakonfigurován.

Chceme od Androidphoria vám pomůže dosáhnout těchto úspěchů rychleji, takže objevte, jak nakonfigurovat ovladač v Call of Duty Mobile, abyste mohli lépe zvládnout svou postavu.

Nezapomeňte také zkontrolovat, které jsou 5 nejlepších zbraní pro Call of Duty Mobile Battle Royale. Jaká byla tato informace, dostanete vysílání? Pokud máte dotazy, dejte nám vědět v komentářích.