Candy Crush Soda Saga pro iPhone a iPad: 10 skvělých tipů a triků

10 tipů, triků a rad pro Soda Saga Candy Crush

Jak už mnozí z vás víte, před pár dny dorazila do App Store nová hra King: Candy Crush Soda Saga. Jedná se o pokračování původního titulu, který přinesl mnoho nových funkcí; více sladkostí, více kombinací a spousta nových úrovní trávit svůj volný čas hraním na iPhonu a iPadu. Stejně jako jeho předchůdce hra má opravdu složité a náročné úrovně… Pokud se chcete naučit, jak je dostat mrknutím oka, nenechte si ujít naši volbu. 10 tipů a triků pro Candy Crush Soda Saga.

Získejte životy mnohem rychleji

triky se sladkou pastou a sodou (9)

Tato hra nám dává každou hodinu dva nové životy, ale v mnoha případech nám dojde. Klasický trik „cestování v čase“ nemohl chybět, jak je to v našich cheat průvodcích běžné. Pokud půjdeme Nastavení> Obecné> Datum a časMůžeme se pohnout o několik minut (nebo hodin, dnů nebo dokonce měsíců), abychom naplnili náš život.

Kde jsou medvědi?

podvádí cukr-pastu-sodu (1)

Pamatujte, že ledové medvědy se nikdy neobjeví na stejném místě, takže pokud potřebujete začít o úroveň výš Nepokoušejte se ho najít na stejném místě více než předchozí hra. Musíme pouze intuici interpretovat tam, kde se může skrývat.

Použijte pruhované bonbóny v úrovních s přívěskem

triky s karamelovou pastou a sodou (3)

Na vrcholu některých úrovní v Candy Crush Soda Saga jsou sladkosti náhrdelníky. Na těchto úrovních Používání pruhovaných bonbónů je opravdu efektivní Budeme muset plavat, abychom dostali bonbóny ze stejného sloupce jako medvědi uvnitř bublin.

Hledejte lahve všude

triky s cukrovou pastou a sodou (7)

Když se snažíte zachránit cukrového medvěda nebo na jiné úrovni, vždy hledejte lahve sody. Pokud je nenajdeme včas, je velmi pravděpodobné, že zmizí z obrazovky, jakmile se objeví nové bonbóny. Dále, nejsou vždy dobře známé takže důkladně prozkoumejte celou desku, abyste nezmeškali ani jednu.

Zaznamenejte své pohyby a kombinace

triky s cukrovou pastou a sodou (4)

Když najdete v ledu měsíc zaznamenává maximální možný počet pohybů jít pro ně. Jsou velmi užitečné!

Využijte nové bonbóny

triky s cukrovou pastou a sodou (8)

Pokud se přidáme 7 bonbónů stejné barvy koupíme nový bonbón. Jsou mimořádně efektivní a neměly by se plýtvat. Máte-li štěstí, že si jeden pořídíte, pečlivě si rozmyslete, jaký bude váš další tah, protože úroveň bude možné projít nebo ne.

Švédská ryba

triky s cukrovou pastou a sodou (11)

Tato rada jde ruku v ruce s předchozí. V Candy Crush Soda Saga nejsou švédské ryby novinkou, daleko od toho, ale způsob, jakým je vytváříme, je. Pokud ano kombinace čtyř čtvercových cukrůobjeví se. Používejte je moudře a s těmito sladkými rybami budeme mít šanci dosáhnout cukrovinek, na které bychom se nedostali.

Používejte fyzikální zákony v závěsných úrovních

triky s cukrovou pastou a sodou (6)

Ve vrstvách náhrdelníku s cukrem stoupají pamlsky nahoru v sodě, ale slez z toho. Vždy na to pamatujte a trpělivě plánujte své kombinace.

Překážky a překážky

triky s cukrovou pastou a sodou (5)

Jak jsme se dozvěděli z iMore, mnoho bariéry, bariéry a bariéry napříč úrovněmi. Kousky čokolády se množí, aby zakryly bonbóny, med zablokuje jednu až šest řad cukru a koláče a vdolky budou muset být zničeny, než se dostaneme k bonbónu, který chrání.

Dodržujte pravidla hry Candy Crush Saga

triky s cukrovou pastou a sodou (4)

Pravdou je, že obě hry jsou opravdu podobné a většina pravidel nebo předpisů je prakticky stejná. Použijte to pro svůj vlastní prospěch A pokud se chcete dozvědět více, můžete vždy navštívit náš článek o top 10 tricích pro Candy Crush.

Znáte nějaké další tipy nebo triky pro Candy Crush Soda Saga?

Nezapomeňte, že můžete navštívit naše tipy pro hry pro iPad, kde najdete mnoho dalších tipů. Pokud jste se na Candy Crush Soda Saga na iPhonu nebo iPadu bavili dobře, můžete: V sekci komentářů přidejte jakékoli tipy nebo triky, které považujete za vhodné pomoci ostatním čtenářům. Velmi si toho vážíme!