Čas se krátí a vy si nedokážete představit, co koupit? – Dejte mu aplikaci pro Android!

Co děláte čtením 12. Po poledni a nedokončili jste nákup vánočních dárků? Minutu! Nechoďte na dobrodružství, nejprve si poslechněte naši radu. Věděli jste, že můžete? koupit aplikaci pro někoho jiného?

S dárkovými kartami Google Play je to snadné. / © ANDROIDPIT

Dárkové karty Google Play

Trvali nějakou dobu, ale ve Španělsku se prodávají již několik měsíců. Najdeme je ve třech verzích, v závislosti na penězích, které chceme utratit: 15 €, 25 € nebo 50 €. Dárkové karty Google Play jsou nejjednodušší způsob, jak darovat cokoli na Google Play známému nebo rodinnému příslušníkovi. Cokoli mám na mysli filmy, knihy i aplikace.

google dárkové karty

Určitě vás to nenapadlo… / © Google / ANDROIDPIT

Tyto karty nemají datum vypršení platnosti a jsou kompatibilní s jakýmkoli zařízením Android. Pokud máte zájem, doporučuji vám navštívit stránku Google, kde si ji můžete koupit. Uvidíte, že tyto karty jsou k dispozici také ve Fnac, MediaMarkt, Dia, GAME a Schlecker.

Po zakoupení je způsob, jak získat peníze zpět, velmi jednoduchý. Pokud otevřete obchod Google Play z terminálu Android a přejdete do nabídky, uvidíte Výměna. Kliknutím tam otevřete nové okno, kde můžete zadat kód, který přináší kartu.

koupit aplikaci další osoba 2

Použití karty je velmi snadné. / © ANDROIDPIT

Sdílejte aplikaci se svým přítelem

Pokud vás metoda, kterou jsem právě popsal, nepřesvědčí, mohlo by se to stát. Jde o sdílení aplikace s nevýhodou ztráty ztraceného faktoru překvapení, který můžeme vydělat dárkovou kartou. Můžeme také najít drobné překážky, jako je internet, který se v tuto chvíli rozhodne nepracovat.

POZNÁMKA: Tato metoda nefunguje ve všech aplikacích. Mnoho vývojářů nastavilo kontrolu poplatku za licenci aplikace.

Proces je jednoduchý. Stačí si koupit požadovanou aplikaci a sdílet ji se svým přítelem. K tomu existují dvě aplikace:

ShareCloud (sdílení aplikací)Nainstalujte si na Google Play

MyAppSharerNainstalujte si na Google Play

Po instalaci jedné z těchto aplikací ji jednoduše otevřete a objevte seznam aplikací ve vašem zařízení. Vyberte požadovanou aplikaci a klikněte na ikonu Podíl vyjdou různé kanály.

koupit aplikaci někoho jiného

K dispozici jsou také aplikace pro sdílení aplikací. / © ANDROIDPIT

Jste uživatel root? Pak to budete mít ještě jednodušší. Zde je další malý důvod, proč rootovat Android, někdy se věci zjednoduší. Stejně jako v tomto případě, kdy nepotřebujeme stahovat žádné aplikace, musíme otevřít průzkumník souborů, přejít do kořenového adresáře vnitřní paměti a poté sdílet APK stisknutím a podržením příslušné aplikace.

Doufám, že jste byli užiteční. Zakoupili jste si někdy aplikaci od někoho jiného?