Cena bitcoinu se připravuje na nadcházející změnu, říká …

Nová zpráva od Glassnode říká, že cena bitcoinu je nastavena na bezprostřední změnu.

Cena bitcoinu je téměř měsíc stabilní na 9 000 až 10 000 $, ale to se podle nejnovější analýzy blockchainové datové firmy Glassnode změní.

Cena bitcoinu spí:

Cena bitcoinu dosáhla podle zprávy Mercuriusu jedné z nejnižších měr volatility v historii. Objem obchodovaných bitcoinů minulý měsíc se však ve srovnání s předchozím měsícem snížil o 50%.

Tento pokles však podle očekávání neovlivnil základy bitcoinového řetězce. Minulý týden se zlepšilo zdraví sítě BTC, skládající se z aktivních adres, nových adres a pohybů na blockchainu.

Minulý týden jsme opět zaznamenali velkou ztrátu likvidity v řetězci a na akciových trzích, ačkoli většina ukazatelů ukazuje na pozitivní scénář.

Většina ukazatelů je býčí

Navzdory tomuto mírnému poklesu však ukazatele v řetězci a ceny udržují kompas v optimistickém stavu. Ačkoli jsou BTC za poslední dva měsíce překvapivě stabilní, ukazatele Vzorová exploze se blíží a základy zůstávají konzistentně silné. Řekl Glassnode

I při pozitivních očekáváních analýza jasně ukazuje, že některé externí a nedefinované faktory mohou silně ovlivnit cenu hlavní kryptoměny. Přesněji řečeno, korelace s tradičním trhem.

„Vnější faktory, jako je dosud nepotvrzená korelace bitcoinu s tradičními finančními trhy, však znamenají, že nejistota pokračuje i přes pozitivní tržní signály.“

Podle údajů Mercurius Crypto způsobila nestabilita na akciovém trhu minulý týden růst korelace bitcoinů, což vedlo k „úrovním podobným nástupu krize COVID-19“.

měsíční korelace BTC ys & p500

Myslíte si, že cena bitcoinu poroste podle silných a neměnných základů řetězce? Nebo bude kryptoměna více ovlivněna její korelací s tradičním trhem?