Cena tabletů Google Pixel Slate poklesla

Ačkoli tablety Google Pixel Slate dosud nebyly v naší zemi nabízeny k prodeji (něco, čemu nerozumím), máme pro ty, kteří to dnes chtějí, stále dobré zprávy. Google Pixel Slate Právě poklesly ceny a stály asi o 200 dolarů méně než jejich náklady.

Nicméně sleva Musíme interpretovat, že vyvolávací cena se nezměnila. Když Google představil tablet Pixel Slatemnoho uživatelů se divilo, kolik peněz vydělají. V době zahájení prodeje mnoha uživatelům ublížilo, že Google rozhodl, že nejzákladnější verze bude stát asi 600 $. Pokud se tato cena bude zdát nadměrná, nemůžeme si představit tvář, kterou budete nosit záměrně. Topmodelka Pixel Slate Bylo to 1600 dolarů! Mnoho lidí chtělo příliš mnoho pro tablet s operačním systémem Chrome OS.

Později low-end modely z prodeje zmizely, takže jsme za nákup jednoho z těchto tablet museli zaplatit zhruba 800 $ (za tuto cenu dostaneme tablet s procesorem Core m3). Neměli bychom si toho moc představovat, ale předpokládáme, že tyto ceny porazily mnoho potenciálních kupců. Pokud jste jedním z nich a stále máte zájem, budete rádi, že tyto tablety klesly v ceně.

Cena tabletů Google Pixel Slate pokleslaCena tabletů Google Pixel Slate poklesla

Google snížil ceny zbývajících verzí o 200 $. Nejzákladnějším modelem je nyní opět 600 $, založeno pouze na Core m3, ne na Celeronu. Vyšší verze bude stát 1400 $. Možná, pokud jde o toto zařízení, Google prostě nedokázal přimět nás, abychom se zamilovali.

Pokud vás zajímá, jaká bude jeho budoucnost Google Pixel Slate Musíme říci, že Google nedávno oznámil, že neuvažuje o uzavření sekce pro tablety a notebooky, takže někdy v tomto roce se dočkáme nového vydání. Pixel Slate. Doufám, že se rozhodne jej prodat ve Španělsku, pokud ten den přijde.

Zdroj: Google

Zdravím z hloubky bytů.