Chcete být nejlepší v COD Mobile? Toto jsou nastavení …

Nejlepší nastavení COD Mobile je nejlepší

Pokud vás už nebaví dokončovat všechny hry jako poslední, nebaví vás eliminovat tolik nepřátel, kolik chcete, nebo si hru neužijete tolik, kolik potřebujete, je zde článek, který vám určitě pomůže.

V tomto článku vám to ukážeme Jaká nastavení musíte změnit, abyste byli v Call of Duty Mobile nejlepší. Jediné, co musíte udělat, je zkopírovat každé z těchto nastavení a umístit je do nabídky možností hry.

Změňte tato nastavení tak, aby v COD Mobile fungovala nejlépe

Než vám ukážu nastavení, která musíte změnit, dostali jsme je od profesionálních hráčů soutěžících v online turnajích Autor: COD Mobile. I když se jedná o nejlepší nastavení, která najdete, je důležité je vyzkoušet, protože některá z nich nemusí pro váš styl hraní fungovat.

Změňte grafiku hry

Nejlepší nastavení grafiky COD Mobile

Na kartě Zvuk a grafika konfigurace COD Mobile musíte vybrat následující možnosti:

  • Kvalita obrazu: Nízká.
  • Snímků za sekundu: Vysoká.
  • Hloubka pole: Aktivní.

S touto konfigurací, váš mobilní telefon bude hrát hru lépetj. s více snímky za sekundu. To zajistí větší reakci, když na bojišti narazíte na nepřátele. Pokud je váš telefon příliš výkonný, můžete zlepšit kvalitu grafiky.

Umístění dotykových ovládacích prvků

Dotykové ovládání polohy COD Mobile

Pokud hrajete s bezdrátovým ovladačem COD Mobile, doporučujeme toto nastavení ignorovat. Na druhou stranu, pokud používáte dotykové ovládání, doporučujeme toto nastavení vyzkoušet. Stejný Umožní vám dosáhnout lepších výsledků, pokud jde o pohyby a výstřely. Pozdravy.

Pro vyměňte ovládací prvky Zobrazí se na obrazovce při přehrávání:

  • Musíte vstoupit Nastavení.
  • Klikněte na záložku Řízení.
  • A nakonec vstoupit Vlastní nastavení (v Pokročilý mód).

Upravuje citlivost spouště

V neposlední řadě, budete muset změnit citlivost spouště. Tato nastavení Dají vám příležitost reagovat mnohem rychleji Když čelíte více nepřátelům najednou. Dále, Můžete lépe ovládat zpětný ráz zbraní. Hodnoty, které musíte změnit, jsou:

  • Standardní citlivost: 159.
  • Přesnost cílení: 203.
  • Taktická citlivost vidění: 143.
  • Citlivá citlivost vidění: 61.

Nejste spokojeni s těmito nastaveními COD Mobile?

Pokud jste již tato nastavení vyzkoušeli a nezaznamenali jste změny ve stylu hraní, doporučujeme vám podívat se na tento článek, kde vám ukážeme další nastavení pro COD Mobile.

Je důležité to zmínit Tyto typy nastavení někdy nefungují pro všechny herní styly. Pokud jste při útoku na cíl opatrní, nemusí být tato nastavení pro vás uspokojivá.