Chcete měřit vzdálenosti? Toto jsou osvědčené postupy pro měření roku 2020

Existují tisíce způsobů použití, které můžeme svým mobilním telefonům dát, a to díky široké škále aplikací, které neustále spouštějí. Například, Existuje mnoho aplikací pro měření vzdáleností Jeden máme k dispozici a budeme ho potřebovat, když to nejméně očekáváme, protože koneckonců je často nutné měřit vzdálenost mnoha věcí. Co může být lepší, než to udělat s naším mobilním telefonem?

Vzdálenosti lze vypočítat díky fotoaparátu a mobilní GPSI když k tomu samozřejmě potřebujete aplikaci, je to kolektivní úsilí. Pokud tedy hledáte způsob, jak měřit vzdálenost z jednoho konkrétního místa na druhé, ukážeme vám, jaké jsou nejlepší postupy pro měření vzdáleností.

Aplikace pro měření vzdálenosti 2020

Vyhledávač dosahu: Smart Measure: S těmito aplikacemi budete moci měřit nejen vzdálenosti, ale také výšky a šířku objektů s velkou přesností, mnohem méně přesnou v interiéru než cokoli jiného, ​​pokud jde o venkovní prostředí. K pořízení fotografie používá mobilní fotoaparát a poté, když vyberete objekt na fotografii, vypočítá vzdálenost od místa, kde jste pořídili fotografii k objektu. Je to jeden z nejpoužívanějších a je k dispozici pro Android i iOS.

Hra Ruler-Nix: Pokud potřebujete něco změřit, ale nemůžete najít své pravítko, tato aplikace vám velmi pomůže. Je to nepochybně velmi jednoduché, ale efektivní, a to ukazují hvězdy a recenze v Obchodu Play. K dispozici pouze na zařízeních Android.

Měření a vyrovnání – 3D plnější: Toto je velmi úplná aplikace, protože se používá ke zjištění, zda je objekt dobře zarovnaný. Spolu s dalšími nástroji, jako je schopnost měřit rozměry, vzdálenosti, proporce a objemy. Funguje to velmi jednoduše, nasměrujete kameru na objekt, který chcete měřit, a je to. Může to být trochu složité používat, ale za to, co vykonává, vděčí víc než cokoli jiného, ​​ale s trochou praxe se naučíte. K dispozici pouze pro Android, klikněte sem, pokud si jej chcete stáhnout.

Box na nářadí: Má řadu nástrojů, které můžete použít pro různé účely, včetně měření vzdálenosti. Některé z těchto nástrojů jsou kompas, rovnačka, úhloměr, detektor magnetického pole. GPS lokátor, svítilna, převodník jednotek, lupa, kalkulačka atd. Pravda je jedna z těch aplikací, která je na vašem mobilním telefonu vždy dobrá, protože vždy mohou mít něco užitečného, ​​špatnou zprávou je, že pokud máte iPhone nebo iPad, je k dispozici pouze pro Android.