Xiaomi Redmi Note 7 global

Chcete Redmi Note 7 za nejlepší cenu? Tato nabídka …

Xiaomi Redmi Note 7 globální

Při hledání dokonalého mobilního telefonu má Xiaomi co říct. Nejlepší příklad, Poznámka Redmi 7je telefon s vysokou cenou obsahu za vše, co nabízí.

Jeden v Redmi Note 7 výkonný procesordobrý displej Full HD + s kompaktní velikostí, baterie, která bez problémů vydrží 2 nebo 3 dny, a Duální zadní kamery s rozlišením 48 MP Pořizuje obrázky ve vysoké kvalitě. 10 mobilních telefonů za pouhých 128 € v důvěryhodném obchodě!

Jak je na tom Redmi Note 7?

nabídka Redmi Note 7

Zde vám necháme všechny funkce a dokonce i několik obrázků terminálu, pokud ho chcete znát do hloubky.

  • Obrazovka 6,3 palce Full HD + Neobtěžuje se zářezem ve formě kapky vody.
  • 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,2 GHz zvládne ty nejvýkonnější hry.
  • 3 GB RAM a 32 GB úložištěLze jej rozšířit pomocí microSD.
  • Duální zadní kamery 48 MP Záznam Full HD s umělou inteligencí při + 5 MP, f / 1,8 a 120 fps. Můžete také nahrávat v rozlišení 4K a pořizovat fotografie ve formátu RAW. Váš fotoaparát pořizuje skvělé fotografie instalací GCam.
  • 13 MP přední fotoaparát.
  • baterie 4 000 mAh s rychlým nabíjením.

To vše s velmi dobrým připojením: USB C, konektor pro sluchátka, dvoupásmové AC WiFi, GPS, FM rádio, čtečka otisků prstů vzadu, Bluetooth 5, oznamovací LED diody a infračervený port. Aktualizováno na MIUI 10 a na Android 9 Pie. A ano, k tématu Globální verze s 4G a Dual SIM.

Mobilní telefon, který hledáte, ale za velmi nízkou cenu

Koupit nabídku Redmi Note 7 2

Pokud jste zvyklí na ceny jiných značek, budete si myslet, že takový mobilní telefon může stát 300 eur, ale ne, můžete si pořídit Redmi Note 7. pro dnešek pouze 125 € s touto nabídkou jsme našli. Nemůžeme zaručit, že to bude trvat dlouho. Získejte svůj!

Tato nabídka je k dispozici v obchodě GearBest, který je 100% spolehlivý a umožňuje vám platit. PayPal. Ve Španělsku trvá doručení objednávek 7 až 10 dní a je na ně poskytována dvouletá záruka. Omezené jednotky!

Pokud hledáte verzi s 4 GB RAM a 64 GB Máte také stejné podmínky, ale od 148 EUR kliknutím sem.