Chcete zaznamenat obrazovku svého Androidu? Toto jsou nejlepší postupy, jak toho dosáhnout

Nyní, když někdo říká záznam mobilní obrazovky Vím, že to může znít divně, ale věřte tomu nebo ne, toto je častější, než si dokážete představit. Například existuje mnoho lidí, kteří chtějí zaznamenat obrazovku svého mobilního telefonu, protože chtějí něco zaznamenat, aby vytvořili video pro pozdější nahrání na YouTube nebo si ho později vzali jako suvenýr. Důvod se může hodně lišit, ale pravdou je, že stále více aplikací se používá k záznamu obrazovky mobilních telefonů.

Existuje několik aplikací, které jsou pro to velmi užitečné, ale dnes budu mluvit o tom nejlepším, co můžete na svém mobilním telefonu Android použít. O AZ Screen RecorderAplikace, která nezabírá mnoho místa, je zdarma a postup je jednoduchý. Nejlepší na tom je, že pro perfektní fungování nepotřebujete mobilní zařízení root.

Pokud se chystáte nahrávat obrazovku svého mobilního telefonu, dejte pozor, abyste nezaznamenali žádný hovor nebo videohovor, kde se bez vašeho svolení objeví jiná osoba. Zaznamenávejte pouze to, co vás zajímá.

AZ Screen Recorder

Jak vám to říká je to jedna z nejlepších aplikací pro záznam obrazovky mobilního telefonuZa prvé proto, že nemusíte rootovat telefon a na druhé straně nemá žádné hloupě vypadající reklamy, ale dobré. AZ Screen Recorder se velmi snadno používá, stačí spustit nahrávání stisknutím tlačítka.

naštěstí nezanechává vodoznak Takže nikdo nebude vědět, co děláte, můžete nahrávat ve Full HD a videa v QHD. Je to jediná aplikace, kde můžete nahrávat s pauzami a kontinuálními efekty, díky čemuž vyniká mimo jiné. Další věc, kterou můžete udělat, je nahrávat zvuk, Můžete si vybrat rozlišení videa, zachytit časovou prodlevu, snímkové frekvence a mnoho dalšího.

Hlavním účelem aplikací je jednoduchý bezplatný záznamník, ale ten plní svoji funkci. Protože Root není na mobilních zařízeních potřeba, budete k němu mít snadnější přístup, abyste věděli, zda chcete, aby ho aplikace používala nebo ne. Zaznamenejte si obrazovku Android navrhuji ti Stáhněte si AZ Screen Recorder.

2. 3

Jak stáhnout AZ Screen Recorder

Proto Stáhněte si AZ Screen Recorder Musíte jen postupovat podle níže uvedených kroků, naštěstí je to docela jednoduché, protože je to v Obchodu Play, takže je to praktická aplikace, stejně jako stahování jakékoli aplikace.

  • První věcí, kterou musíte udělat, je vstoupit do obchodu a zadat název aplikace do vyhledávače, nebo můžete přímo použít tento odkaz.
  • Druhá věc, kterou musíte udělat Najděte a stiskněte tlačítko instalace.
  • Jakmile to uděláte, otevře se malé okno s informacemi, které aplikace potřebuje pro přístup, jednoduše stiskněte tlačítko přijmout a spusťte stahování.
  • Nakonec musíte počkejte na dokončení procesu stahování a instalace, tímto způsobem si můžete užít AZ Screen Recorder.