Chci nový smartphone: Jak často ho mám vyměnit?

Chci nový smartphone: Jak často ho mám vyměnit?

Stejně jako existují lidé, kteří milují kořeněná jídla, existuje mnoho lidí, kteří dávají přednost sladkým příchutím, a jsou takoví, kteří mají tendenci vařit s nízkým obsahem uhlohydrátů. Co je víc piva než whisky nebo vína?

Stejně jako existují lidé s různým gastronomickým vkusem, existují i ​​různí uživatelé mobilních zařízení. Odpověď na otázku, jak často potřebujete telefon měnit, tedy bude záviset na tom, jaké „chutě“ máte a jaký jste uživatel. Ačkoli v této části není žádný magický recept ani tajný vzorec, podělíme se s vámi o několik bodů, které byste měli mít na paměti při zvažování obnovy vašeho mobilního telefonu.

Samozřejmě bychom všichni chtěli mít po ruce špičkový produkt, jako je Samsung Galaxy S9, a příští rok jej vyměnit za novou verzi, všichni nemáme kupní sílu, abychom to dokázali, a jak jsem již zmínil několik řádků výše, záleží na požadavcích. které máme s naším chytrým telefonem.

1. Pomalejší než šachová hra

Jaká noční můra zapnout náš mobilní telefon a čekat věčně, až začne. Nebo co když telefonu po přijetí hovoru trvá dlouho, než odpoví na naše objednávky? Pokud přejdete z WhatsApp na Facebook a musíte počkat, až vám slunce bude bránit, než to uděláte, nerozmýšlejte a okamžitě změňte svůj mobilní telefon.

2. Vaše verze systému Android je zastaralá

Když výrobce vašeho zařízení odmítne vydat novou aktualizaci systému (firmware), je to jasný signál, že musíte smartphone vyměnit. Zastaralé mobilní zařízení je zranitelnější vůči útokům, protože ztratíte kompatibilitu s aktualizacemi zabezpečení a aplikacemi, které používáte nejčastěji.

3. Baterie umírá mrknutím oka

Používám baterie

Nejhorší noční můra / © NextPit

Baterie pro jakékoli elektronické zařízení mají určitou životnost. Čím více jej používáme, tím více času se bude opotřebovávat. Jedná se o „přirozený“ proces. Opotřebení baterie je jasným znamením, že nejen budete muset opřít svůj smartphone o zeď, ale také budete muset vyměnit baterii … ale pokud jste se dostali do tohoto bodu, neobtěžujte se to udělat, kupte si nový mobilní telefon.

4. Váš úložný prostor je plný

To opravdu není tak dramatické jako jít do obchoďáku a koupit si nový mobilní telefon. Dochází úložný prostor pro ukládání fotografií, videí nebo instalaci dalších aplikací lze vyřešit rozšířením vnitřní paměti zařízení nebo vymazáním a odstraněním souborů nebo aplikací, které nepoužíváte nebo nepotřebujete.

5. Vaše fotografie vypadají ošklivěji než Chucky’s Bride

imagem kamera mi 5

Ó, má lásko! / © ANDROIDPIT

Je to velmi narcistický vzhled, ano, nelze říci ne, ale to se bude zdát jako dostatečný důvod k nasměrování nového smartphonu na mnoho. Smartphony neposílaly digitální fotoaparáty do posledního kruhu pekla pro nic za nic. Navíc v průběhu času mohlo dojít k poškrábání nebo deformaci objektivu vašeho mobilního telefonu, což ovlivní kvalitu pořízených obrázků nebo videí.

A jak často měníte svůj smartphone?