Cheaty Last Day On Earth, které vám pomohou dosáhnout pokroku

Cheaty Last Day On Earth, které vám pomohou dosáhnout pokroku

Pokud na Android narazila hra, tak ano Poslední den na Zemi. Je to jedna z nejpropracovanějších her o přežití, jaké jsme u mobilních telefonů viděli, a přestože se vyvíjí, lze ji hrát perfektně. Hrajeme už několik týdnů a můžeme říci, že nás to úplně chytilo. Existují stovky věcí, které musíte udělat, a získání několika tipů předem může udělat dlouhou cestu k tomu, aby vaše zkušenost byla uspokojivější. Dnes tě necháme Číslo 11 pro Poslední den na Zemi, které vám velmi pomůže.

Mnoho z nich již mohlo být implementováno, ale jiné mohly být ignorovány. Existují také ty, které zůstanou bez povšimnutí, dokud nedosáhnete určité úrovně, a mohou vám pomoci. šetřit materiál nebo čas. Pojďme bez dalších okolků.

Snažte se vždy nosit boty a oblečení

Kromě toho, že je estetickým prvkem, nám oblečení pomáhá chránit se před nepřáteli, a proto je velmi důležité mít neustále něco na sobě. Nejdůležitější věcí jsou boty nebo boty. protože nám pomohou běžet rychleji, a proto budeme schopni dělat vše rychleji a vyhýbat se nepřátelům v případě nouze.

Nezajímejte se o součásti, které nepoužíváte

Ve hře máme mnoho položek, ale ne všechny jsou vyžadovány v prvních úrovních. Pokud jste na akci a přemýšlíte, jestli si za tyto cenné žetony můžete koupit zbraň, měli byste vědět, že je nemůžete používat, dokud nebudete velmi pokročilí, takže je absurdní držet je, dokud je v útulcích snadno nenajdete.

Získejte pouze základní informace o událostech a exkurzích

Když opustíte základnu, obvykle to děláte, abyste získali materiály, jako je kámen, dřevo nebo kusy. Najdeme ho hojně, ale můžeme toho nést hodně a nenechat v batohu příliš mnoho místa. Vyjděte ze své základny s vybavenými zbraněmi, lahví vody a něčím jiným. Jakmile získáte materiály, můžete snadno vyrobit sekery a krumpáče, takže není nutné brát po 5 nebo 6 kusech a ponechat prostor pro materiály a díly.

Útok na všechny zombie a zvířata, která můžete zezadu

Boj se zombie může být nepříjemný, pokud nemáte spoustu zbraní nebo dostatečnou ochranu. Vpravo dole je tlačítko, o které se opřeme, a to nám pomůže nevědomky se přiblížit k zombie. Musíme ho hned zasáhnoutVe většině případů potřebuje jedinou ránu, aby ji srazil. To je také účinné pro jeleny a zanechá vás, pokud je odradíte.

Pokud nechcete být dětskou hrou, často se sprchujte

Možná, že když vstoupíte do borového lesa, desítky zombie vás budou vždy následovat z dálky a nedělají nic. Je to kvůli vaší vůni. Je důležité se sprchovat, kdykoli můžete a před lovem nebo aktivitami. Tím zajistíme, že nebudeme objeveni a budeme moci zaútočit na mnohem více zombie zezadu.

Než začnete sbírat, zabijte všechny zombie a zvířata

Shromažďování je jedním z těch úkolů, které musíte udělat několikrát denně, abyste mohli skladovat jídlo, zásoby a náhradní díly. To může být docela nudné, když je do hry zapojeno mnoho zombie, ale velmi doporučujeme dokončete vše, než začnete krájet nebo sekat. To nám ponechá ujištění, že nás nikdo nebude dělat a obtěžovat, když děláme svou práci.

Automatické sbírání po zabití všech nepřátel

Možná nevíte, ale na levé straně mobilu je tlačítko s nápisem „Auto“. Toto tlačítko bude jedním z jeho hlavních spojenců. Stiskněte ji, až skončíte se všemi zombie, a uvidíte, jak vaše postava začne sbírat všechny materiály v poli.kromě kufrů s díly. Můžeme ho nechat dělat všechno sám, a pokud bychom postupovali podle výše uvedeného triku, nenarazil by v práci na zombie.

Buďte opatrní, abyste čelili ostatním hráčům

Možná potkáte další postavy, které na vás chtějí zaútočit pokaždé, když vyrazíte sbírat nebo lovit. Důležité je sledovat množství života a zbraň, kterou nosí, Podle toho to můžete dokončit nebo ne. Když ho zabijete, můžete si vzít všechny jeho předměty, ale pokud vás zabije, ztratíte vše, co nosíte, včetně batohu a oblečení. Pokud nosíte tenisky, můžete s ním běhat stejně nebo více proto se doporučuje uniknout do zelených ploch kteří opustí mapu, aby nebyli zničeni.

Nesoustřeďte se na cyklistiku na nízké úrovni

Musíte se dostat pěšky, abyste se dostali k různým bodům na mapě, a čekání může být trochu nudné. Když dosáhneme určitých úrovní, máme vozidla jako motocykly život je může vyřešit. Pravdou je, že výroba motocyklů není tak jednoduchá, protože plán, který jsme vytvořili, nám zanechal dílnu, kde bychom motocykl vytvořili. Zde budeme potřebovat několik kousků, které nemůžeme najít, dokud nebudou mnohem pokročilejší, Když navštěvujeme přístřešky, neměli byste se obtěžovat odemykáním letadla na nízké úrovni, dokonce ani terénním vozidlem.

Vařte všechno jídlo, které vidíte, a nevyhazujte prázdné lahve s vodou

Jídlo a voda, Poslední den na Zemi, a proto byste měli při jeho používání věnovat velkou pozornost. Nedoporučuje se jíst nic surovéhoprotože nám dodá méně energie a po několika minutách budeme muset jíst. Pokud máme steak nebo mrkev, je nejlepší je vařit, protože nám dodají mnohem více energie. Voda je také velmi cenným zdrojem, ale je to zdroj, který můžeme snadno sbírat, když kupujeme lapač dešťů. Nevyhazujte prázdné lahve s vodou protože je tam můžete dát a nabrat vodu za pár minut.

Události najdete v nejnebezpečnějších borových lesích

Možná vás nenapadlo jít do červených borových lesů nebo do skalnatých oblastí, protože mají velmi silné zombie, ale je v nich velmi zajímavý trik. Když jdeme do jedné a sbíráme 4 nebo 5 věcí, událost se na mapě objeví po několika sekundách. Musíme jít dovnitř, vyřezat pár stromů a odejít. Dále uvidíme, jak vypadá incident s balíčkem pomoci nebo havarovaným letadlem v jiné části mapy.