Cheaty pro nový úspěch Fallout Shelter na Google Play

Fallout ShelterNainstalujte si na Google Play

Zdroje jsou důležité

Vaši obyvatelé jsou lidské bytosti, a proto potřebují základní zdroje pro fungování a přežití ve vašem útulku. Stejně jako u každé strategické hry budete muset hromadit zdroje. Hlavními zdroji jsou elektřina, voda a potraviny. Pokaždé, když se počet obyvatel zvýší, budete potřebovat více vody a jídla, čím více pokojů postavíte, tím více elektřiny budete potřebovat. Každá z tyčí má čáru omezující minimum, aby bylo vše v pořádku. Pokud klesnou pod tuto hranici, lišta zčervená a bude mít negativní důsledky, jako je například vypnutí místnosti, pokud je k dispozici elektřina, nebo oslabení zdraví vašich obyvatel, čímž se stanou zranitelnějšími vůči záření a způsobí zmizení jejich štěstí. klesající.

Aby k tomu nedocházelo, zkuste nejprve přiřadit maximální počet obyvatel každé místnosti, která poskytuje každý zdroj tolik, kolik místnost umožňuje. Kromě toho, aby to lépe fungovalo, každý typ místnosti odpovídá každé z charakteristik definovaných jako SPECIÁL na panelu vlastníka (S = síla, P = snímání, E = odpor, C = charisma, I = inteligence, A = hbitost, L = Šance). Například obyvatelé s největším vnímáním chodí do místností na úpravu vody, restaurací k nejagilnějším lidem atd. Přiřadit. Když klepnete na místnost, uvidíte, které hodnoty funkcí jsou nejvíce dole. Čím větší je atribut, tím rychleji je prostředek generován.

Nepřehlédněte své zdroje. / © ANDROIDPIT

Před vybudováním místnosti nebo zvýšením počtu obyvatel se snažte udržovat zdroje vysoko nad zelenou hranicí, abyste mohli postupovat vpřed, aniž byste riskovali, že vaši obyvatelé budou kvůli nedostatku zdrojů méně šťastní. Pokud se ocitnete v nouzi, použijte expresní režim v místnosti, ale vezměte v úvahu míru selhání, protože pokud selže, dojde k určitým nepříjemnostem (např. Zamoření švábem nebo požár).

Zvyšte svou populaci

Aby byl váš útulek prosperující, musíte zvýšit svou populaci, což vám umožní postavit více místností a získat zdroje. Existují tři způsoby, jak zvýšit počet obyvatel: stáhnout obyvatele do svého přístřešku samostatně (to by na začátku nebylo nic jiného), obyvatele přicházejícího do vašeho útočiště prostřednictvím rozhlasové místnosti a starou metodou spojující dva obyvatele, kteří jsou „zamilovaní“ a kteří by je jasné, že nechtějí používat aplikaci). Druhým způsobem, jak zvýšit populaci nejvíce, je druhý, takže se ujistěte, že obě strany páru mají co nejvíce charismatu. Říkám vám, že bych vás nepřekvapil, kdyby byl obyvatel spárován s několika lidmi, ale protože jsem to zkusil, přímí příbuzní (otec a syn nebo bratři) by nikdy nepracovali.

Aby se pár zamiloval, musí narazit na ubytování (protože jste je vložili), zatímco „Je v útulku zloděj? Protože jsi mi ukradl srdce, řeknou prokleté. , pak začnou tančit, říkat kletbu a nakonec půjdou do ložnice, objeví se spousta usmívajících se tváří a pár vyrazí s těhotnou ženou. Po chvíli se dítě narodí, můžete mu dát jméno, pokud chcete, nebo ponechat výchozí. Výhodou je, že to vypadá jako chlapec nebo dívka, která umí přímo chodit, ale nemůžete to nikde přiřadit, dokud nejste dospělí.

Fallout Shelter láska

Láska si razí cestu tím nejsladším možným způsobem! / © ANDROIDPIT

Rádiovou místnost nemůžete postavit, dokud nemáte minimální počet obyvatel, a poté můžete jednu přiřadit, abyste přilákali lidi z pustiny. V této místnosti je charisma oceňováno, čím vyšší je, tím snazší je přilákat obyvatele. A konečně, abyste mohli ubytovat více obyvatel, budete muset postavit více lóží a některé z nich povýšit, takže je dobré si k tomu nechat nějaké odznaky.

Dokončete mise

Abyste mohli stavět a rozvíjet různé místnosti, budete potřebovat odznaky získané vyrovnáním obyvatel, úspěšným používáním expresního režimu nebo plněním úkolů. Pokud kliknete na ikonu vpravo dole a poté na ikonu medaile (druhá shora), uvidíte úkoly, které nabízí a které vám mohou pomoci v odznakech a dokonce i v taškách na oběd. Jednou denně můžete jeden z úkolů zrušit a bude nahrazen jiným úkolem.

Úkol Fallout Shelter

Mise vám mohou přinést slušné množství odznaků. / © ANDROIDPIT

Pokaždé, když dokončíte misi, získáte odznaky, ale odměnou vám může být krabička na oběd. V tomto poli se zobrazí celkem 4 karty plus rarita nebo lepší. Tyto karty mohou být odznaky, některé zdroje, vybavení a dokonce i obyvatel s velmi vysokými atributy. Mise obvykle nejsou příliš obtížné, ale budou nějakou dobu trvat, takže nebuďte netrpěliví, pokračujte ve svých misích a pokud je to možné, pamatujte na některé úkoly.

Sloučit pokoje

Když postavíte dvě místnosti stejného typu dohromady, spojí větší místnost, což umožní více lidem pracovat v místnosti. Pokuste se předvídat zdroje, které budete potřebovat, a pokud to desky umožňují, postavte společně dvě stejné místnosti. Zaměřte se zejména na ty, kteří poskytují základní zdroje: restaurace, úpravna vody a generátor. Tímto způsobem můžete umístit až čtyři obyvatele ve stejné místnosti a generovat více zdrojů najednou.

U zbývajících místností fúze nutně nezávisí více na vašich kritériích. Možná, že když jste pokročili, chcete kombinovat místnosti určené k posílení některých funkcí způsobem, který může trénovat více než dva najednou.

Posílejte expedice do pustiny

Možná by bylo dobré občas poslat obyvatele do pustiny. Toto je získání odznaků a vybavení pro obyvatele Vaultu. Čím déle zůstanete v pustině, tím více odznaků získáte a tím větší bude šance přinést si vybavení, ale po cestě narazíte na tvory, které na vás zaútočí a způsobí smrtící poškození, ale vždy je budete moci oživit.

Fallout Shelter Traveler

Sledujte, jak se vašim obyvatelům daří v pustině. / © ANDROIDPIT

Chcete-li poslat obyvatele do pustiny, vytáhněte ho ze svého úkrytu a klikněte na stejné místo, abyste viděli pokrok svého dobrodruha. Vybavte svého obyvatele, jak nejlépe můžete, dobrým brněním, které mu dává sílu a odolnost a dává mu nejlepší zbraň, kterou máte, a snáze se zbaví tvorů. Také, pokud máte léčivé injekce a radary, vezměte si dobré množství, ale ne všechny, protože úkryt by mohl být problém vyžadující tyto léky. Pokud jste také trénovali jeho vnímání a sílu před odesláním na dobrodružství, použije svou zbraň ještě lépe.

Některé mise vyžadují, abyste strávili určitý čas v pustině, abyste získali odměnu, a pak ji můžete přivést zpět se vším, co nasbírá, a bez dalších útoků tvorů. Pokud pracoval v některé ze zdrojů, zkuste mu poskytnout co nejlepší služby, aby neměl negativní dopad na váš úkryt.

Čelit výzvám

V důsledku selhání při použití expresního režimu se mohlo stát, že se místnost vznítí nebo vypukne šváb, ale tyto nevýhody by mohly nastat náhodně a navíc by se přidala epidemie krysích krav nebo darebácká invaze z pustiny. . Nebojte se vybavit své obyvatele dobrými zbraněmi a oblečením, aby se mohli bránit.

Fallout Shelter Mor

Mor švábů, díky bohu, neexistuje úklidové oddělení. / © ANDROIDPIT

Pokud máte několik vysoce kvalifikovaných obyvatel, které nechcete přiřadit do žádné místnosti, můžete je ozbrojeným a pohodlným způsobem poslat ke dveřím trezoru, abyste se vypořádali s jakoukoli invazí. Když nastanou potíže (zejména z útoků banditů), možná budete muset přiřadit rezidenta do jiné místnosti, abyste padouchy zabili. Dělejte to pouze s nejvybavenějšími a nejlépe vyzbrojenými obyvateli. Když se vám podaří vyřešit výzvy, odmění vás několika odznaky a zkušenostmi pro obyvatele, kteří zasáhnou, a také se vrátí na místa, která obsadili, než se spustí alarm.

Vzdělávejte své obyvatele

Jakmile budete mít určitý počet obyvatel, budete mít možnost upgradovat některé funkce svých obyvatel v závislosti na typu místnosti. Každý z nich vyvíjí jinou vlastnost a čím je vyšší, tím déle vám trvá, než přejdete na další úroveň. Tyto místnosti budou užitečné, aby byli obyvatelé efektivnější, když je přiřadíte do jiné místnosti se zdroji, abyste je mohli získat rychleji.

Snadný způsob, jak změnit pozice, když chcete přiřadit svého obyvatele do místnosti zdrojů, která je již plná, je přetáhnout ji do této místnosti a Dweller s nejnižším požadovaným atributem nechá tuto místnost trénovat, aby bylo možné pozice měnit. Perfektní, pokud chcete pokaždé získat více zdrojů.

Obyvatel, který zvyšuje svou inteligenci. / © ANDROIDPIT

Udělejte svým obyvatelům radost

Štěstí jeho obyvatel je zásadní pro to, aby se z tohoto místa stalo prosperující útočiště, a proto je důležité, aby byli co nejvíce šťastní. Chcete-li to provést, musíte je udržet co nejvíce zaneprázdněné tím, že je přiřadíte k místnostem a prostředkům co nejvyšší. Pokud máte nešťastného obyvatele, existuje velmi užitečný trik: přidělte jim místo k pobytu, dejte jim pár a jakmile jste „objednali čápovi“, uvidíte, jak roste jejich štěstí.

To byly některé z triků, díky nimž můžete ve svém útulku dobře začít a zbohatnout. Jak budete postupovat vpřed, měli byste nadále uvažovat o tom, o čem se zde diskutuje, protože jde o klíčový prvek bez ohledu na to, zda je zde 10 lidí nebo více než 100 lidí. Začali jste stavět svůj úkryt? Kolik máte obyvatel? Brzy přidáme další cheaty pro Fallout Shelter. Nezapomeňte v komentářích zanechat, co víte.