Chirurg 4 je dobře prostudovaná chirurgická hra

sc552x414

Dnes je neděle, a proto vyniká každodenní hra. V neděli toho není moc co dělat, a proto víme, že potřebujete dobrou ranní zábavu. Pokud se těšíte na oběd, ale zjistíte, že vám ještě zbývá pár hodin, můžete je strávit hraním her, které jsme vám nechali po celý týden. Je tu nejzábavnější splátka, Mezi nimi jsou Rubek nebo Waveline dvě skutečně neuvěřitelné hry, které stojí za to hrát a které vynikají.


Mini Race, upgradujte své auto a jděte dále


Dnes vás necháme na pokoji s trochu divnou, ale velmi zábavnou hrou. This Surgeon 4. Pokud se vám to nezdá povědomé, měli byste vědět, že se jedná o operační hru, kde musíte najmout lidi a dokonce opravit stroje. Lnebo vtipné, nebudete to dělat s běžnými chirurgickými nástroji, ale s mnoha lidmi, kteří s tím nemají nic společného. Je to bezplatná hra, byla tvrdě prostudována a můžete se každý den dobře bavit.

Chirurg je jednou z těch her, která je trochu neskutečná. Cílem hry je posunout se vpřed, zaměstnat různé lidi a opravit podivný stroj. Odvedlo se hodně práce, protože ve hře je mnoho lidí, nástrojů, dialogů a různých nabídek.

fotografie5839383015782983645

Když začneme, budeme mít malého průvodce, jak dělat věci, ale tato pomoc postupně mizí a my se ocitáme v operaci sami. Ránu musíme otevřít, zahojit a zavřít v rekordním čase. Pokud to neuděláme ve stanoveném čase, nebudeme moci sekci přeskočit. Kromě toho, pokud to uděláme špatně, sníží se srdeční frekvence našeho pacienta, může omdlít, což nám nedává šanci překonat úroveň.

K řezání kůže použijeme řezač pizzy, úlomky kostí odstraníme grilovacími kleštěmi a zbytky odstraníme vysavačem. Není pochyb o tom, že je to šílená hra. Jak vyděláváme peníze, můžeme vylepšovat naše vozidla a získávat postavy, které nám pomáhají s některými ze složitějších misí.

fotografie5839383015782983646

Je to velmi kompletní i dlouhá hra. Můžeme si jej stáhnout zdarma z Google Play, Ačkoli má nákupy v aplikaci. Jsem si jist, že neděle bude s touto hrou mnohem méně nudná.


První dojmy Energy Tab Pro 3


Chirurg 4 | Google Play