Chtěli byste pokračovat v běhu s touto zábavnou hrou!

Způsob

Někteří budou unaveni, když uvidí tolik zpráv o světě Androidu, myslím, že Google nemá den, aniž by mluvil o systému. Ale dnes vám něco přinášíme, abyste mohli trávit čas s touto zábavnou hrou.

Způsob

Příjmení této hry vám může naznačit, jaká je hra, ale ne to, co si myslíte protože nejsou stejní jako vývojáři, kteří vytvořili hru Crossy Roadje místo, kde musíte stisknutím obrazovky pokračovat v posouvání mezi objekty.

Téma Smashy Road je však velmi podobné tomu předchozímu, protože získanými vstupenkami můžete získat další charakter, Až 90 odemykatelných vozidel takže ovládáte některá zvláštní chování, která ve hře můžete hrát, a některá. Rozdíl je však ve stylu hry, protože tady Když spustíte hru, objeví se pouze ve vozidle, kde ovládáte směrpolicie, speciální tým, vojenské tanky atd. musí se vyhnout tomu, aby ho někdo chytil.

Může se to zdát jako skvělá hra, ale myslím, že právě to vás spojuje, protože na konci se dáte dohromady a začnete hrát, aniž byste přestali, zatímco skóříte. Doporučuji to zkusit, protože pak pochopíte, o čem mluvím. Dále, Pokaždé je těžší uniknout, protože zvyšuje hladinu hvězd.

Tato hra byla zatím velmi dobře přijata. Více než 5 milionů stažení a uvedla, že hra byla vydána 13. listopadu. Musím vás varovat, že se jedná o fremium hru, kde máme mikroplatby pro odemknutí části nebo její části.

Co si myslíte o této hře? Můžete něco změnit?

Smashy Road: Wanted Smashy Road: Wanted