CHUWI AeroBook, nízkorozpočtový bezrámový notebook

Čínská firma Chuwi Společnost sídlící ve městě Shenzhen je známá především jako výrobce tabletů a notebooků. Pokud rádi nakupujete Aliexpress Je velmi pravděpodobné, že jste viděli některá zařízení této společnosti … protože je často jedním z jejích hlavních „vystavovatelů“. Chuwi Platformy crowdfundingu, jako je Indiegogo, jsou mimo jiné známy tím, že určují úspěch jejich budoucích spuštění. Jakmile získají financování, které na této platformě hledají, zahájí levný notebook. CHUWI AeroBook.

A když to všechno spočítáme Funkce CHUWI AeroBook, tento notebook bude velmi zajímavé zařízení.

CHUWI AeroBookCHUWI AeroBook

Funkce CHUWI AeroBook

JE CHUWI AeroBook Používá 13,3palcovou obrazovku s 5mm rámečkem na obou stranách. Obrazovky notebooků obvykle zabírají 65% plochy horního panelu, ale u CHUWI AeroBook se toto číslo zvyšuje téměř o 15%. Poměr obrazovky k tělu dosahuje téměř 80% a CHUWI AeroBook Staňte se kompaktnějším a přenosnějším zařízením.

Díky použití pokročilého designu s minimálními rámečky pokrývá klávesnice CHUWI AeroBook téměř celý prostor. Velké klávesy a velké mezery mezi nimi umožňují pohodlné a přesné psaní. Kromě toho je klávesnice CHUWI AeroBook podsvícená, podsvícení kláves nám umožní rozlišit je i ve tmě.

CHUWI AeroBook je postaven na těle z hliníkové slitiny hořčíku, které mu pomáhá být velmi lehký. Hmotnost tohoto notebooku dosahuje pouze 1,25 kg. Tento styl lze popsat jako elegantní. Díky procesoru, jako je Intel Core M, který nevyžaduje ventilátor, je AeroBook CHUWI také velmi tenký, jen 15 mm silný… Kromě toho, že je tichý.

CHUWI AeroBook je vybaven procesorem řady Intel Core M s taktovací frekvencí až 2,2 GHz. Tento procesor, vyrobený s využitím pokročilé technologie výroby 14 nm s 4,5 W TDP, poskytuje nízký a vysoký výkon. spotřeba energie. CHUWI AeroBook také přichází s 8 GB RAM a má 128 GB disk SSD, kde můžeme ukládat všechny potřebné informace.

Pokud jde o konektivitu, tento notebook je dodáván se dvěma vysokorychlostními porty USB 3.0 a má video výstup micro HDMI.

38 Wh lithium-polymerová baterie v CHUWI AeroBook vám poskytuje dostatek energie pro každodenní použití. V kombinaci s použitím dříve zmíněného procesoru Intel Core M tato baterie umožňuje pracovat po dobu nejméně 8 hodin. Další výhodou je, že CHUWI AeroBook podporuje technologii rychlého nabíjení.

CHUWI AeroBookCHUWI AeroBook

CHUWI AeroBook lze předobjednat na oficiálních webových stránkách. Slevy můžete získat registrací pomocí e-mailu.

Zdravím z hloubky bytů.