Chyba Instagramu způsobí, že se kamera zasekne na iOS 14 beta

Instagram obvykle selže, ale byla objevena chyba. iOS 14 beta toto bude brzy opraveno. Trval na tom kamera aplikace zůstala otevřená i když uživatel zavře aplikaci a nic neuloží.

Nejlepší, co se může stát, je to, že se to děje v beta verzi iOS 14, protože společnost bude mít čas chybu opravit Než se stabilní verze iOS objeví v příštích několika měsících. Navíc jen velmi málo z nich nebylo ovlivněno beta verzí.

Když si uživatel všimne tento detail při procházení Instagramu, Zelená ikona fotoaparátu v oznamovacím centru iOS Ukazuje, jak je zapnuta kamera Instagram.

Ikona tedy znamená Instagram I když jsem netočil video ani nefotil, nahrával bych se zapnutou kamerou a mikrofonem, což je zajímavější. Pravdou však je, že Instagram sám tvrdil, že tomu tak není.

Fotoaparát Instagram funguje pouze v případě, že uživatel udělí přístup, jinak je neaktivní, takže nic nezaznamenává. Zelený indikátor, který se objevuje v beta verzi iOS 14, je tedy pouze a chyba aplikace bude brzy opravena.

A je to vaše vlastní Instagram zná chybu a opraví to, takže byste měli v tomto okamžiku zůstat v klidu, protože i když to není závažná chyba, víme, že společnost má důkazy a co nejdříve to napraví.

Je v pořádku mít takové věci iOS 14 beta Důvodem je, že to opravuje problémy dříve, než byl iOS 14 oficiálně k dispozici všem uživatelům, kteří si jej mohli nainstalovat, pokud byl jejich iPhone kompatibilní s novou hlavní verzí operačního systému.

Jak nahrávat fotografie do Instagramu z počítače

Přes: The Verge