Chybíš nám iPod Classic

I když se něco, co víme, nakonec stane iPod Classic Pro nostalgiku to bylo velmi důležité. Když jsme vyrůstali s iPodem v ruce, vidíme, jak v mém případě skončily dny našich nejvěrnějších přátel celé dětství.

První iPod jsem si koupil ve věku 14 let. Koupil jsem ho za peníze, které jsem zachránil od mých narozenin. Jeden IPod nano 5. generace, modrá barva. Byla to první a jediná, která měla zadní videokameru. S láskou si pamatuji iPod, jak tenký a jak lehký je. S tím jsem však dlouho nevydržel. O rok později jsem ho prodal a koupil ten, který by byl mým druhým (a posledním) iPodem.

IPod nano

Jeden IPod touch 3. generacekoupil z druhé ruky. Tento model byl posledním modelem těsně před designovým skokem ve čtvrté generaci a byl to ten, který mě skutečně představil světu Apple. Žádná kamera, mnohem větší a dotyková obrazovka. Mnoho mých nejlepších vzpomínek na zařízení v bloku je na tom iPodu. Nekonečné hodiny hraní GTA: Chinatown Wars, musel jsem to nechat sedět, dokud nebyl zadní konec příliš horký. Nekonečné chaty s mými přáteli prostřednictvím sociální sítě iOS 3rd Fashion, která vám neumožňuje umístit pozadí na domovskou obrazovku.

I když to vše ale zůstane a podnikání s iPodem již pro Apple zjevně není ziskové, stále existuje spousta nostalgických lidí. A tohle Cena přehrávače iPod Classic se za tři měsíce od jeho ukončení zdvojnásobila Exponenciálně to ukazuje, že existují lidé, kteří se o takové předměty zajímají, i když jsou jen pro sběr.

Není pochyb o tom, že je jen otázkou času, než zbytek řady iPodů zmizí, protože zájmy a časy se tolik změnily, aby tento produkt vytvořil tolik přitažlivosti jako dřív. To konec éry pro většinu z nás velmi smysluplné.

A na co si pamatujete svůj starý iPod?