Chystám se začít trávit více času na Flipboardu …

Ve čtvrtek vydá aplikace Flipboard novinky nejnovější z řady významných změn, které aplikace doposud v roce 2020 provedla.Aplikace Flipboard TV pro aplikaci je nyní zdarma a podporuje všechny uživatele s reklamami a Flipboard pro ni zaregistroval spoustu nových vydavatelů a tvůrců.Mezi další velké změny, které Flipboard letos vydává, patří noví místní noví průvodci, stejně jako omezené balíčky obsahu s názvem Storyboards.


Rok 2020 byl bannerovým rokem pro zpravodajskou aplikaci Flipboard, a to nejen proto, že můj úžasný agregátor zpráv letos v létě dosáhne 10 let. Toto bylo jedno z nejdynamičtějších období v historii aplikací a v roce 2020 dosud proběhlo několik významných změn, včetně hlubšího seznámení s místním zpravodajským obsahem a připojení se k vydavatelům z celého světa. Country Flipboard, který uživatelům aplikací přinese vybrané balíčky obsahu pro většinu velkých měst v USA, také testuje zásadní posun UX (vyzkoušením vertikálního posouvání) spolu s uvedením Storyboards, nového produktu Storyboards. Kurátorství funguje jako jakýsi doplněk k „Časopisům“, které můžete v aplikaci vytvořit.

Ale i když jsou tyto časopisy často kompilovány nepřetržitě (například sleduji některé video časopisy, které zveřejňují nové denní titulky související s Netflixem), Storyboards jsou konečná díla, která jsou perfektní pro shrnutí. souhrny a seznamy. Zatímco Flipboard na začátku letošního roku nabídl také speciální videoprezentaci nazvanou Flipboard TV, která jej navrhla jako produkt s placeným předplatným, společnost ve čtvrtek oznámila, že nyní bude bezplatnou a reklamou podporovanou součástí celého zážitku Flipboard. Spotřeba videa se tedy stane pro vaše používání aplikace ještě důležitější a Flipboard díky tomu zaregistroval řadu nových nezávislých vydavatelů a tvůrců, kteří si ponechají kartu Flipboard TV, kterou vidíte v aplikaci. plný obsahu.

„Dnešní spuštění staví na ekosystému vysílače, který jsme živili téměř deset let, na naší hlavní vizi pro objevování obsahu a na nedávné práci s Flipboard TV,“ řekl. Flipboard. „Nový nativní videopřehrávač nabízí nové uživatelské zkušenosti, partnerství a nové příležitosti ke zpeněžení. Těším se na partnerství s více nezávislými tvůrci obsahu a producenty v blízké budoucnosti. “

Pokud jste jako já, první věcí, kterou uděláte, když otevřete aplikaci Flipboard, je procházení obsahu na panelu „Cover Stories“. Způsob, jak přistupovat k Flipboard TV, je procházet průvodce obsahem a uvidíte novou sekci pouze pro video. V rámci dnešního oznámení začne Flipboard na své platformě zobrazovat také videoreklamy před videem a video se také poprvé bude místně hrát na Flipboardu, což zlepší celkový zážitek. Společnost slibuje, že uživatelé získají další ovládací prvky, které jim umožní dělat věci jako přeskočit na další video, které chtějí sledovat, a také lepší doporučení pro další videa. V rámci spuštění bezplatné verze Flipboard TV je společnost počtem mediálních výstupů, které vlastníte, a proto nyní stovky vysílacích společností nabízejí video streamy na Flipboardu. Od komplexních sítí po skupiny Nine Media, Refinery29, Vice Media Group a mateřskou společnost BGR Penske Media Corporation. Bývalé značky jako Gannett, Dow Jones a Hearst Magazines jsou také mezi mediálními společnostmi, se kterými Flipboard uzavřel partnerství se Image Source: Flipboard Změny ve Flipboard TV jsou také pozoruhodné: Uživatelé Flipboardu budou mít své vlastní kanály. Video pole „For You“ zobrazující sérii videí. Můžete také procházet skupiny videí rozdělených do kategorií podle témat (včetně cestování, politiky a sportu). Nezapomeňte si stáhnout nejnovější verzi aplikace Flipboard, abyste si mohli užít zážitek z Flipboard TV. Flipboard TV je spuštěna ve čtvrtek a je bezplatná a podporovaná reklamami na všech zařízeních počínaje dneškem (Poznámka: Uživatelé Samsung Galaxy mají možnost upgradovat na verzi Flipboard TV bez předplatného. Za 2,99 $ měsíčně).

Andy je reportér z Memphisu, který také přispívá do prodejen, jako jsou Fast Company a The Guardian. Když nepíše o technologii, může se stát, že se při jednání s jeho whovianismem, stejně jako s jeho rostoucí vinylovou kolekcí, nachází v ochranném sklonu a možná to přeháněl v různých televizních pořadech, které nemá rád.

Zdroj: BGR