Chytrý náramek, který se stará o vaše zdraví ... ekonomický Tento koncept slibuje, že nahradí všechny kreditní karty a pomůže uživateli lépe kontrolovat výdaje.  Většina dosud nositelných zařízení ...

Chytrý náramek, který se stará o vaše zdraví … ekonomický Tento koncept slibuje, že nahradí všechny kreditní karty a pomůže uživateli lépe kontrolovat výdaje. Většina dosud nositelných zařízení …

Tento koncept slibuje, že nahradí všechny kreditní karty, a také pomůže uživateli lépe kontrolovat jeho výdaje.

Zatím nejvíce nositelná zařízení zaměřena na její aplikace Zdatnost a zdraví, ale designové studio Artefact věří, že taková zařízení by mohla být užitečná i na jiných trzích. Vzhledem k tomu, že firma nabízí koncept s názvem Token, inteligentní náramek používaný ke správě osobních financí.

Myšlenka je, že uživatel může synchronizovat své splatné kreditní účty, šeky a PayPal, aby měl přístup ke všem svým prostředkům na stejném zařízení. Náramek umožňuje nákupy, platby a dokonce i převody s ostatními, kteří mají žetony. Samozřejmě, při obchodování s penězi by v systému byl identifikační mechanismus snímače otisků prstů.

Další zajímavou věcí, kterou tento náramek navrhuje, je aplikace pro finanční kontrolu, která zobrazuje graf, kde lze v každém účtu najít finanční prostředky. Tímto způsobem se ujistí, že nezahltí svou kartu nebo nemá dostatek peněz na nákup.

I když to není poprvé, co jsme takový návrh viděli – tady je Coin -, některé z nápadů viděných v Tokenu, zejména platforma pro správu, vypadají jako něco velmi užitečného. Artefact, designová společnost, nemá v úmyslu toto zařízení vyrábět, ale nebylo by špatné, kdyby někdo byl vyzván k vytvoření tohoto typu aplikace. nosit.