Chytrý telefon Asus ZenFone Max Pro (M2) obdržel aktualizaci pro Android 9 Pie

Dobrá zpráva pro každého, kdo vlastní Asus ZenFone Max Pro (M2) a budou moci aktualizovat své zařízení pomocí: Android 9 Pie. Mezitím má tato aktualizace firmwaru velikost přibližně 1,5 GB.

Poté, co Android 9 Pie přišel na další smartphony společnosti Asus ZenFone Max (M1) a Asus ZenFone Max (M2)Na Asus ZenFone Max Pro (M2), který těmto modelům přinesl Android 9 Pie, se konečně dočkáme aktualizace operačního systému.

Pokud jde o tuto aktualizaci, můžeme říci, že velikost aktualizace je kolem 1,5 GB, tento firmware obsahuje nejnovější opravy zabezpečení pro operační systém Android od května 2019.

Jako v případě Asus ZenFone Max (M1)Nová verze operačního systému eliminuje problémy v populární online hře pro hráče Hráčské bojištěa také opravuje chybu čekajícího hovoru.

Aktualizace Asus ZenFone Max Pro (M2) na Android 9Aktualizace Asus ZenFone Max Pro (M2) na Android 9

Aktualizace také přidává do telefonu aktualizovanou nabídku, nové ikony, zvuky systému, nový navigační systém založený na gestech, adaptivní jas obrazovky, adaptivní baterii a další funkce pro úsporu energie.

Zajímavé funkce určitě a každý, kdo vlastní tento smartphone, bude rád, že to dokáže. Nainstalujte aktualizaci Android 9 Pie na Asus ZenFone Max Pro (M2). Doufejme, že to neodhalí nové chyby nebo problémy, protože jsou běžné po každé aktualizaci.

Uvítáme vaši zpětnou vazbu v komentářích, abychom zjistili, jak pro vás váš Asus ZenFone Max Pro (M2) funguje, až dorazí Android 9 Pie.

Pokud aktualizaci přeskočíte přes OTA, nezapomeňte, že je obvykle postupná a do různých zemí obvykle dorazí po několika týdnech.

Zdroj: Asus

Zdravím z hloubky bytů.