Čip NFC na iPhonu testován, aby umožnil přístup na stadiony MLB

V posledních letech Apple je pozdě na trhu Pokud jde o nabídku některých funkcí, které jsou již k dispozici na platformě Android. Na jedné straně najdeme indukční nabíječku, která je již kompatibilní s novými iPhone 8, 8 Plus a iPhone X a je na trhu již 3 roky.

Na druhou stranu najdeme přístup k NFC čipu iPhone, abychom mohli nabídnout lepší nástroj. V prezentaci iOS 11 Apple oznamuje přístup k NFC čipu aby ji vývojáři mohli používat se značkami, které nám poskytují informace na konkrétním místě, jako je muzeum, obchod, zoo.

Předpokládá se, že před schválením aplikace Apple zváží využití, které tomuto čipu poskytne. Když MLB oznámila, že tým Oakland Athletics testuje novou funkci, jakmile tyto aplikace začnou přicházet, Tickets.com se jeví jako jedna z prvních. Využijte odemčení čipu NFC a umožněte přístup na svůj stadion. Stačí přenést iPhone do prohlížeče, jako je Apple Pay, aby rozpoznal přihlášení uložené v peněžence.

Aktuálně tato funkce Začne být oficiálně nasazeno prostřednictvím Tickets.com počátkem roku 2018. Týmy, které prohlásily kompatibilitu s tímto systémem: Oakland Athletics, Boston Red Sox, Chicago Cubs, Cleveland Indians, Cincinnati Reds, New York Mets, Toronto Blue Jays a San Diego Padres.

Ještě jednou Apple předtím tuto technologii nedal k dispozici vývojářům třetích stran, protožeprotože teď, když to dělá, nám nenabízí žádné speciální funkce, které dříve nebyly k dispozici, jako u indukčního nabíjení, které jsem zmínil výše.