Číslo 5 k vyrovnání rytířů v Saint…

Raise the Knights Saint Seiya Awakening

Rytíři zvěrokruhu oslavili dětství mnoha teenagerů koncem 80. a počátkem 90. let. Jen málo lidí si užívá dobrodružství svatých, aby zachránili svět a Saori před sevřením zkázy.

Naši přátelé zodpovědní za vývoj v Youzu a Tencent Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac. Máme co do činění s RPG těženými s možnostmi přizpůsobení, působivou grafickou kvalitou a nejinovativnějším systémem volání, který bude určitě mezi těmi nejlepšími na Androidu.

Tato hra od svého uvedení obsáhle pokrývala Google Play, a proto Číslo 5, abychom vylepšili naše rytíře v Saint Seiya Awakening.

O úroveň výš rytíři

váleční titáni probuzení svatého Seiya

Saint Seiya Awakening má mnoho možností Nemůžeme nechat ujít nejzákladnější trik, jak dělat to, na co si myslíme, a vylepšit mezi nimi své rytíře, aby se dostali o úroveň výš.

V Saint Seiya, Zvyšování našich statistik se děje dvakrátNa jedné straně máme klasickou formu použijte naše svaté ve válce ať získají zkušenosti; na druhou stranu můžeme zvýšit úroveň určitých rytířů zažít lektvary, které můžeme získat zdarma hlavně v dungeonech a tréninkovém režimu.

Kosmos, podstata veškeré síly

Stejně jako u manga a anime je velmi důležité zvládnout Cosmos, takže ve videohře to nemohlo být jiné. Při probuzení Kosmos identifikuje konkrétní atributy a speciální bojové schopnosti.

Můžeme vyzývat dungeony, trénovat nebo porazit obry. Od úrovně 25 dokážeme uzdravit Kosmos, abychom zlepšili určité statistiky, aniž bychom postupovali na vyšší úroveň.

Kosmos je rozdělen do čtyř hlavních typůkaždý má společný účinek. JE Sluneční kosmos léčí fyzický útok a kritické poškození; totéž se děje s ním Hvězdný vesmírcož znamená kosmický útok; on je Měsíční vesmír zlepšuje fyzickou obranu a vitalitu; stejně s ním Legendární vesmír V kosmické obraně, kromě toho, že má velmi silné speciální efekty.

Pojďme znovuzrození našich svatých

probuzení znovuzrozeného rytíře sv. seiya

Svatá Seija v Probuzení Každá postava, která dosáhne úrovně 20, se může znovu objevit vrací se ze svého popelu poprvé s větší silou než dříve. S každým respawnem získáme 1 hvězdu, která vám při postupu odemkne nové úrovně zkušeností a dosáhne až 6.

Musíme to udělat, abychom vzkřísili svatého obětovat ekvivalentní postavu se stejným počtem hvězd jak se gentleman musí vyvinout. Například pro znovuobjevení tříhvězdičkového rytíře musíme obětovat tři tříhvězdičkového rytíře.

Ovládejte sedmý smysl

sedmý smysl svatý seiya probuzení

Sedmý smysl je vrcholným ovládnutím Kosmu a dalším způsobem, jak vychovávat rytíře v probuzení Svaté Seieje. Upgrade se provádí utrácením Awakening Stones a sedmého smyslu pro naše postavy.a umožňuje nám odhalit nové schopnosti a formy našich svatých.

Podle očekávání, spotřeba kamene, čím více rytířů, tím lépe. Oba typy drahokamů lze získat v režimu jiné dimenze, ale probuzení lze získat také v kobkách legie.

Chrámy, používej je moudře

svaté chrámy svatý seiya

Chrámy v Saint Seiya Awakening vám umožní získat lepší statistiky a odemknout speciální atributy. Zvláště pokud rytíř ve výcviku sdílí znamení s chrámem.

Čím více svatých shromáždíme v chrámu, tím vyšší je jeho úroveňa vaše výhody budou větší. Nejde však jen o kvantitu, ale také o kvalitu, protože úroveň hvězd každého rytíře bude rozhodující.

Výcvik v chrámech zahrnuje použití tréninkových květin, které si můžeme koupit téměř v jakémkoli herním režimu nebo koupit v obchodě s aplikacemi.

Doufám, že se vám tyto triky 5 na zlepšení našich rytířů líbily. Saint Seiya Awakening: Knights of the ZodiacDát nemorálnost hned a Chcete-li maximalizovat vesmír! Tuto videohru si můžete zdarma stáhnout přímo z Obchodu Play.

Saint Seiya Awakening: Knights of the Zodiac

Pokud to všechno nestačilo, stále tu máte kompletního průvodce pro Saint Seiya Awakening s pokročilejšími triky.