Clan War 2, neuvěřitelná a nová změna Clash …

Vše o hře Clash Royale Clan War 2

Hrajete Clash Royale? Raději se připravte, protože pověsti již byly odhaleny a jsou nyní oficiálně známé. Super aktualizace Clash Royale, která změní způsob její hry, je skutečná a tak velká, že ukázala jen zlomek. Udělejte si pohodlí a zůstaňte s námi, protože vám to podrobně řekneme Vše o hře Clash Royale Clan War 2.

Nenechte se zmást! To nemá nic společného s další aktualizací, která bude hovořit o novinkách ze sezóny 13 Clash Royale. Co uvidíte dále Všechny úpravy, které provedli v Clan Wars. Ale buďte opatrní, protože Supercell řekl, že ještě musí být věci oznámeny, takže vám může být další překvapení.

Vše, co potřebujete vědět o nových klanových válkách Clash Royale

Supercell oznámil na oficiálním kanálu YouTube Clash Royale, Nové přepracování nebo redesign klanu války Jmenuje se Clan War 2 (ano, název není příliš originální). Ale, O co jde, proč se měnit? Některé věci se změnily a existují různé důvody.

První věc, kterou byste měli vědět, je Clan War 2 již není dnem sběru karetbitvy nyní probíhají jinak a na úrovni vašich vlastních karet.

Za druhé, to byl jeden z důvodů, proč Supercell musel udělat významnou změnu ve hře, chtěli, aby všechny karty byly relevantní (všechny byly na stejné úrovni). Ale to není vše, protože budete tím, kdo vytvoří paluby, které budete používat k obraně svého klanu a získání hlavní truhly v nových bitvách.

Nové herní režimy v Clan War 2

Nové herní režimy v Clan War 2

Nové Clan Wars budou obsahovat několik herních režimů. Ale, sám objevily se dva nové herní režimy toto bude součástí hlavních změn. Ale jak jsme vám řekli dříve, nemusí to být jediné, protože je toho víc, co byste měli vědět.

Souboje

Souboje jsou jedním z hlavních herních režimů pro čelení jiným klanům. A Novinkou je, že se nyní bude hrát nejlepší ze tří her., pokud vás ztratíte kvůli krátké přestávce nebo ztratíte kvůli rozptýlení, můžete to zvrátit a znovu vyhrát sérii.

Co ještě nevíme, jako ostatní herní režimy „Heist, Megamazos, Collector Collector“ nebo jiné.

Bitevní loď

Battle of Ships Clash Royale

Battle of Ships je další novinkou Clan War 2 a Důraz Supercell na to je, že bude mít umělou inteligenci.Protože se budou konat zápasy PvE (Hráči vs prostředí). Ve Válečné lodi budete stavět vlastní paluby, abyste zaútočili na lodě jiných klanů a bránili se proti nim.

V tomto herním režimu Uvnitř lodi vašeho klanu budou tři typy kuší To spolu s vašimi kartami ochrání loď před útoky jiných klanů. Ve skutečnosti je na náhledu vidět, že máte až 10 polí k umístění balíčků, které vašemu klanu pomohou bránit loď vašeho klanu.

Nová liga a nový stadion pro League of Clan Wars

Nová liga a nový stadion pro Clan War Leagues

Klanové válečné ligy (nebo španělská klanová válečná liga) Nová liga bude pouze pro klany s největším počtem trofejí. Jak vidíte, tato liga má na nějakém ostrově nové území podporované sochami obrů. Jak těžké bude se tam dostat? Ještě to neřekli, ale zveme vás, abyste věnovali pozornost našemu webu, protože vám dáme vědět.

Nové odměny Clash Royale Clan Wars

Jedna z otázek, která vyvstala, byla: Supercell chce, abychom všechny karty zvedli stejně, ale vědí, jak těžké je sbírat zlato? Zdá se, že tento problém znali sami a Odměnou za nové klanové války bude spousta zlata.

To je opravdu pozitivní bod, protože vám pomůže zvednout karty mnohem rychleji. Nyní, pokud je hráč s velmi málo trofejí v klanu s hráči se spoustou trofejí, hovořili také o úrovni hráčů, ceny budou pro oba stejné. Cílem je vyrovnat hráče a získat stejné odměny.

Budou další ocenění speciální reakce (nyní vypadá větší), legendární karty, truhly všeho druhu a jak jste právě četli velmi zlato.

Kdy bude Clash of Clans 2 k dispozici v Clash Royale?

Každý Tyto změny jsou zaměřeny na zlepšení zkušeností hráčů v klanové válce.Od té doby se to začíná opakovat a je to trochu otravné. Ano, je to nejlepší způsob, jak sbírat karty a získávat zlato, ale je to monotónní.

Podobný, Kdy vyjde Clan War 2? Supercell oznámil své plány byl připraven letos v srpnu 2020. To by dávalo smysl, protože loni vydali svůj první bitevní průkaz toho měsíce (pro Supercell je léto velkým obdobím roku).

To jsou všechny informace, které nám Supercell poskytl o nové Clan War 2. Prozatím si musíme počkat, až se dozvíme více o této úžasné nové změně. Od nynějška vám říkáme, že to nebude jediná věc. V srpnové obří aktualizaci Supercell bude mnohem více..

Tak nám to řekni Co si myslíte o nových klanových válkách, líbila se vám tato nová změna? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích. Neodcházejte, aniž byste se podívali na nejlepší karty Clash Royale se všemi jejich triky, protože rozhodně Pomohou vám najít perfektní balíček, ve kterém vyhrajete všechny své hry.