Clash of Clans pro iPhone a iPad: Tipy pro lepší využití lukostřelců

Clash of Clans pro iPhone a iPad: Tipy pro lepší využití lukostřelců

Clash of Clans pro iPhone a iPad: Triky pro zlepšení využití lukostřelců

Pokud pravidelně hrajete Clash of Clans, jednu z nejpopulárnějších her pro iOS, budete to vědět. Jednou z nejpoužívanějších jednotek jsou lučištníci. A pokud je dobře použijeme, můžeme snadno dosáhnout vítězství.

Dnes vám ukážeme 5 tipů a triků. Zlepšení využití lukostřelců v Clash of Clans Pro iPhone a iPad získáte další trofeje, zlato a lektvary.

Nezapomeňte, že můžete také navštívit našeho průvodce pro 7 nejlepších čísel pro Clash of Clans.

Objednejte lučištníky od svých členů

clash_of_clans_archers_4

Požádejte své přátele o lukostřelce, aby napadli hrad a získejte dokonalý upgrade obrany. Lukostřelci jsou nejčastějšími jednotkami, které najdete v klanovém zámku, protože mohou snadno sledovat mnoho bodů a přizpůsobit se úhlům.

Dostaňte se na úroveň 6

clash_of_clans_archers_3

Náklady na výcvik lukostřelců jsou ve srovnání s nejlepšími útočnými jednotkami velmi nízké. Je to však jedna z nejdražších jednotek, pokud jde o náklady na upgrade a zvýšení úrovně. Lektvar a mince používejte pouze pro: Povýšte své lučištníky na úroveň 6rozdíl uvidíte na konci.

Prostředí útoku

clash_of_clans_archers_2

Lukostřelci jsou velmi křehcí a velmi náchylní k poškození z obranných věží a zejména z minometů. Před útokem svými lučištníky Pošlete nějaké barbary nebo obry, aby absorbovali všechny škody a pak pošlete lukostřelce, aby nedošlo k poškození. Díky svému útočnému kruhu mohou zaútočit na jakoukoli obranu, kterou chcete.

Přeskočte obranné zdi!

ae60archers_clash_of_clans

Další výhodou dobré armády lukostřelců je budou moci střílet šípy přes obranné zdi. Proto můžete pomocí lučištníků zničit věže, děla a další obranné struktury, než pošlete své další jednotky, po odstranění obrany mohou bez jakýchkoli poškození srazit zdi.

Jděte na zlato a lektvary!

Schopnost hrdiny

Strategie vyslání kombinace lukostřelců a barbarů není vždy zcela účinná a nedovolí vám triumfovat se třemi hvězdami. Jak je však uvedeno na iMore, jsou efektivní při dosahování jednohvězdičkových vítězství. Mějte tedy na paměti vaším hlavním cílem jsou obchody s elixíry a zlatema pošlete své jednotky přímo do těchto budov.

Clash of Clans ve videu

Pokud hru neznáte, můžete to zjistit prostřednictvím tohoto videa iPadizate:

Stáhněte si Clash of Clans pro iPhone a iPad

Pokud jste tuto skvělou hru ještě nevyzkoušeli, stáhněte si ji ZDARMA zde:

Vaše tipy a triky ke zlepšení využití lukostřelců

To jsou některé Nejlepší tipy a triky pro zlepšení využití lukostřelců Clash of Clans v návykové hře pro iPad a iPhone. S těmito cheaty budete moci vydělat více trofejí, zlata a lektvarů pomocí své lukostřelecké armády. Ale, Hra Clash of Clans je tak bohatá, že pro tyto jednotky existuje mnohem více cheatů. Pomůžete nám sdílet tyto triky s ostatními čtenáři?