Clash Royale pro iOS: Novinka od tvůrců Clash of Clans

Pokud jste pokračovatelem úspěšné hry Clash of Clans pro iPhone a iPad, máte štěstí, protože je to jediná svého druhu odstartovat To bylo vytvořeno stejnými vývojáři, Supercell. O Clash Royaleje hybrid, který dokonale kombinuje karetní hry s iOS tower defense.

Toto není Clash of Clans 2, ale Clash Royale má mnoho podobností a „mrknutí“ s původní hrou pro iOS. Bezpochyby něco musí mít, protože několik hodin po vydání se již umístilo na prvním místě v žebříčku bezplatných her v App Store.

střet Royale

Místo budování základny jako v Clash of Clans, v Clash Royale Sbírejte karty a vylepšujte naše postavy, stejně jako v původní hře: obři, lukostřelci, skřeti, barbaři …

Jak hrát Clash Royale pro iOS?

Bojiště je rozděleno na dvě části a na hráče bitva v režimu pro více hráčů pomocí karet zase proti sobě. Jak jsme již zmínili dříve, můžeme naše jednotky vylepšit útokem na naše konkurenty, vyděláváním peněz a samozřejmě nákupy v aplikacích.

Abychom hru vyhráli v Clash Royale pro iOS, budeme muset porazit pevnost našich nepřátel nebo zničit dvě obranné věže. Útok stojí lektvar, ale plní se docela rychle, takže nemusíme čekat 10 minut, než budeme hrát znovu.

střet Royale

Clash Royale ve videu

Pak vám necháme video z oficiálního traileru ke spuštění Clash Royale; Zde uvidíte, jak vypadá její grafika, a poněkud lépe pochopíte, jak hra funguje, a její mechanismus:

Jak můžete vidět na videu, jednoduchá, ale návyková hra. Kouzla lze sesílat jako vojska a mohou se objevit kdekoli na bojišti, dokonce i na nepřátelském území. Je to velmi efektivní věc při útoku, ale musíme být opatrní i při obraně.

Nejdůležitější věcí na Clash Royale pro iOS je samozřejmě strategie. Každý hráč má na řadě své tahy a umístěte své jednotky. Hlavním cílem je zmást nepřítele, překonat jeho útoky a bránit se v nejkritičtějších okamžicích. Je to celá věda!

Stáhněte si Clash Royale

Clash Royale je kompatibilní se všemi modely iPhone, iPad, iPad Mini a iPod Touch se systémem iOS 7.0. Hru můžete získat zcela zdarma pomocí tlačítka níže:

Co si myslíte o Clash Royale pro iOS? Už jste to zkoušeli?