Clash Royale pro iPhone a iPad: 5 skvělých čísel

Nová hra Tvůrci Clash of Clans Dosáhlo App Store jako číslo 1. Tato návyková hra, ve které zůstávají postavy prvního titulu společnosti, spočívá v porážce nepřátelských věží vyvoláním řady karet.

Pořadí karet ve vašem „bitevním balíčku“ je náhodné, ale vždy víte, která karta je další. Ve hře stoupáte Arény založené na počtu trofejí, které máteJak víte, když vyhráváte bitvy, získáváte trofeje.

Sestavili jsme kompilaci nejlepších 5, která má být spuštěna do Arena 8 na iPadizate.Budou ti chybět?

střet Royale

5 triků, jak zabránit ztrátě trofejí

  • Odvádějte pozornost od soupeře, obrany. Pokud váš soupeř přivolá silnou postavu, můžete cítit potřebu odpovědět silnou kartou. Přemýšleli jste však o tom, jak odvrátit pozornost svého nepřítele? Pokud odvrátíte pozornost svého soupeře nízkými kartami many – vždy poblíž jedné z vašich věží – můžete se jich zbavit, aniž byste ztratili velké karty.

  • Nepřekračujte útokPokud tak učiníte, vaše mana rychle dojde a vy necháte své věže zranitelné. Abyste se bránili, měli byste se vždy ujistit, že máte potřebné karty a význam.

  • Sledujte záznamy v TV Royal nebo sami. Sledováním TV Royal se můžete dozvědět více o nových typech strategií nebo balíčků zkušených uživatelů. Pokud opravdu chcete být nejlepší, neváhejte analyzovat tahy, jak se některé karty navzájem proti sobě … Také, pokud utrpíte velmi obtížnou porážku, můžete sledovat opakování, abyste věděli, jakou chybu jste udělali. Učení se z chyb je nejlepší způsob, jak se učit.

střet Royale

  • Používejte jednotky ve dvojicíchAčkoli každá karta představuje jednu jednotku, pokud je zkombinujete, můžete vytvořit nezastavitelné týmy. Například Giant sám nic nedělá … Ale Bomber Giant je zničující tým. Tyto kombinace si můžete vyzkoušet v části tutoriálu a zjistit, které jsou nejlepší.

  • Nikdy nešetř 10 manyprotože druhý, kdy přestanete nabíjet svého soupeře, bude i nadále nabíjet manu a nezapomeňte, že jedna sekunda je v této hře důležitá.

střet Royale

Video, které vás naučí triky

V tomto videu připraveném společností AppSpy budete moci vidět triky, které jsme vám řekli v aréně.

Stáhněte si Clash Royale

Clash Royale je kompatibilní se všemi modely iPhone, iPad, iPad Mini a iPod Touch se systémem iOS 7.0 nebo novějším.

Doufáme, že se vám tyto triky líbily, a nezapomeňte nám sdělit, zda jsme je nechali v ložnici. Co o tobě? Přišli jste do Arena 8 s těmito triky? Zanechte svůj názor v komentářích!

předchozí článekNejlepší aplikace pro sledování televize a filmů na iOSDalší článekFacebook získává populární aplikaci pro filtrování Snapchat MSQRD

Je vášnivý pro aktuálnost a historii technologie a trpí touhou navrhovat a tvořit bezproblémově. Kromě toho, že jste aktivním editorem blogosféry, je to nejlepší způsob komunikace s novinkami tohoto světa.

Table of Contents