Clumsy Ninja pro iPad: 10 tipů pro rychlejší postup na vyšší úroveň

Číslo 10, abyste co nejvíce využili Neohrabaného ninji

Clumsy Ninja je hra pro iOS, kde můžeme trénovat naše vlastní Ninja. Je to typ Tamagochi, ale v moderní verzi. S touto hrou k dispozici interaktivní znak Koho můžeme trénovat a komu můžeme naučit nové triky a pohyby. Navíc máme více než 70 objektů, se kterými můžeme interagovat a skvěle se s nimi bavit.

Jedná se o velmi očekávanou hru v App Storu a již dlouho se vyvíjí. Pro představu, bylo to poprvé, co jsme to mohli vidět na prezentaci iPhonu 5, ale donedávna nebylo k dispozici ke stažení.

Hlavním tématem hry je najít naši kamarádku Kiru. Protagonista je však docela neohrabaný, takže ho nejprve budeme muset trénovat pomocí našeho Senseie. Chtěli jsme vás přivést dnes 10 triků, které vám pomohou stát se nejlepším možným Ninjaco nejrychleji. Začali jsme!

1. Tvrdě pracujte

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_1

Nejlepší věcí, kterou můžeme udělat, abychom získali zkušenosti a rychle se posunuli nahoru, je tvrdá práce. Jak postupujeme hrou, odemkneme nové výukové programy, kde můžeme rychle zvýšit naše zkušenostní body.

2. Neplaťte za opravu

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_2

Budeme to muset dělat pokaždé, když trénujeme opravit položku. Tato hra nám dává možnost to udělat pomocí mincí nebo drahokamů. Další možností místo utrácení mincí nebo šperků je zveřejňování tweetů.

Další poslední možnost, která není vhodná pro ty netrpělivé Počkejte, až Sensei produkt opraví po chvíli. Pokud není nutné něco rychle opravit, neplýtvejte mincemi.

3. Vždy používejte mince před šperky

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_3

Drahé kameny je extrémně obtížné najít a neskládají se tak rychle jako mince. Pokud máte možnost platit mincemi a šperky, nejprve použijte mince.

To však lze použít i na nákupy ve hře za skutečné peníze. Pokud hodláte utratit peníze za hru, Lepší je kupovat šperky, ne mince.

4. Neodblokujte drahokamy, buďte trpěliví a posuňte se o úroveň výš

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_4

Vždy můžeme odemknout drahokamy, i když stále nemáme dost peněz. Jak jsme však vysvětlili v bodě 3, nedoporučuje se to dělat. příliš drahé na hromadění drahokamůje stejný bezpečný objekt, který můžeme odemknout pomocí coinů, pokud zahrajeme několik dalších úrovní.

Stručně řečeno, nechte si šperky na něco opravdu nezbytného, ​​ne na věci, které si můžeme koupit za mince.

5. Vyfoukněte balónky a získejte XP super rychle

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_5

Pravděpodobně jste si všimli, že praskání balónků dává směšné množství XP, až na to, že bublina, kterou jsme vyskočili, je ohnivý balón. Na druhou stranu můžeme získat balón Sky pouze se 4 kameny. Toto je příklad toho, jak používat drahokamy k získání dobré odměny. Když dosáhneme úrovně 9, můžeme získat 5 modrých balónků pouze s 25 mincemi.

Pokud se chcete rychle vyrovnat, balónky jsou levný a snadný způsob, jak toho dosáhnout. Budeme muset vzít balónky s mincemi a zasáhnout je. Zde je rozpis XP získaných z každé bubliny:

  • Sky balónky: Za 25 mincí koupíte 5 balónků, 4 šperky a 10 balónků. Dávají 430 XP.
  • Přírodní balónky: Dostaneme 5 balónků za 50 mincí, 10 za 6 šperků. Dávají 1100 XP.
  • Sensei balónky: Se 75 mincemi získáme 5 balónků, 8 šperků a 10. Dávají 6 300 XP.
  • Vícebarevné balónky: Se 100 mincemi můžeme získat 5 balónků a s 10 drahokamy můžeme získat 10 balónků. Dávají 10 000 XP.

Pokud použijete metodu balónku, rychle zvýšíte XP.

6. Dokončete všechna cvičení

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_6

Jelikož musíme počkat, až Sensei napraví věci za nás, je dobré se před uzavřením hry ujistit, že používáme všechny prvky a získáváme všechny XP a žetony.

Před ukončením hry nechte Senseie opravit všechny předměty, takže nebudeme plýtvat žádnými mincemi ani drahokamy, když je hra mimo provoz.

7. Mějte přehled o aktuálních úkolech

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_7

Samozřejmě můžeme strávit den praskáním modrých balónků a rychlým levelováním. Neměli bychom si však mýlit nivelaci se zvedáním pásu. Abychom získali některé opasky, musíme dokončit několik misí. Úkoly jsou také velmi snadným způsobem, jak hromadit mince a v některých případech drahokamy.

Cílem hry je samozřejmě dokončit mise za nás, takže pokud je naším osobním cílem pouze o úroveň výš, můžeme to udělat pomocí misí, abychom mohli zabít dva ptáky jedním kamenem.

8. Sbírejte denní bonusy

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_8

(Ve hře) pokaždé, když spíme, a denní bonus. I když jednoho dne nemůžeme hrát Clumsy Ninja, pop, který se objeví při spuštění hry, nám ukáže všechny naše dostupné bonusy. Pokud si nejste jisti, že ninja usnete, denní bonus se neobjeví.

Můžete jej vyzvednout, pokud získáte 7denní bonus najednou až 1 000 mincí. To je příliš mnoho balónků!

9. Hrajte se svým Ninja

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_9

Jak jsme zmínili na začátku, náš Ninja bude jakýmsi Tamagočim, kterého musíme trénovat, ale také o něj pečovat. Můžeme udělat mnoho věcí, abychom s tím interagovali. Můžeme ho například lechtat, házet na něj téměř všechno nebo ho táhnout na zem (dobře, to se na něj moc nedívá). Stručně řečeno, můžeme si s tím občas hrát mezi misemi.

10. Sbírejte zvířata co nejdříve

clumsy_ninja_tips_tricks_cheats_screens_10

Kuře bude první zvíře, které potkáme od 10. úrovně. Můžeme použít drahokamy k rychlejšímu nákupu zvířat, ale nestojí to za to. I když nic nedělají, je lepší sbírat zvířata co nejvíce, protože každý den vydělávají peníze.

Znovu, stojí za nákup s mincemiŠperky však nepoužíváme, protože získání investice zpět bude trvat dlouho.

A tady je zatím 10 tipů od přátel z iMore. Samozřejmě, pokud jste fanouškem této hry a hrajete pravidelně, objevili jste mnohem více triků, jak zvýšit zážitek a rychle se vyšplhat. Je to tak? Sdělte nám svá čísla!