Co Apple nabídne 16. října?

Aktivita - Apple

Externí spekulace a zvěsti o tom, kdy Apple přinese zbytek zpráv, které pro nás letos připravil, jsou již oficiální: bude to 16. října. Ale obsah je stále ve vzduchupřipravil nás na začátek letošního podzimu a zimy. Nové iPady? Nové Macy? Co je nového v iOS OS X Yosemite? Apple TV? Co má Apple na konci roku? Dosáhnou úspěchu nových iPhone 6 a 6 Plus a očekávání Apple Watch? Toto je můj osobní nárok.

Co uvidíme na jistotu

Není pochyb iPad Air 2 Zúčastní se akce příští týden a stane se hlavním hrdinou. IPad, který je tenčí (stále), lepší specifikace než ten současný: procesor A8, Touch ID, NFC pro Apple Pay, 2 GB RAM, nové zlato a žádné tlačítko ztlumení ani zámek zámku. Mohou také dojít ke změnám ve schopnostech zařízení, zvolí Apple odstranění 32GB modelu tím, že nabídne 64GB za stejnou cenu? U iPhonů to již provedlo, normální je, že se řídí stejnou strategií jako iPady.

OS X Yosemite

Další novinka, která nebude chybět, nepochybně bude OS X YosmiteJedná se o nový operační systém pro Mac, který Apple testuje v beta verzi již několik měsíců a očekává se, že bude vydán bezplatně 16 ve stejný den pro všechny uživatele s kompatibilním Macem. Ideální doplněk iOS 8 s funkcemi, jako je volání z počítače přes iPhone nebo příjem tradičních SMS na Macu nebo pokračování v úkolu, který jste provedli na iPhonu nebo iPadu, když přijedete. Nová estetika kompatibilní s iOS 8, stejně jako řada nových funkcí, které vedou operační systém Apple k bezprecedentní integraci s mobilním systémem.

Co možná uvidíme

iMac

Musela to být hlavní událost pro počítače Apple. IMacs Od doby, kdy byly před několika lety „ztenčeny“, nebyly masivně přepracovány, a to může být čas pro velké změny pro Apple all-in-one. Nový displej iMacs Retina vypadá připraven s 5K rozlišením a samozřejmě novými procesory a grafikou, zachovají si stejný design? Doufejme.

Nové se zdají také bezpečné MacBook air S 12palcovou obrazovkou připravenou pro výrobu a klávesnicí, která dosáhne až na okraj notebooku, s rozlišením Retina a stylizovanějším designem kromě nové velikosti obrazovky. A Mac Mini? Očekává se, že nejdostupnější počítač Apple bude velmi dlouho renovován, a to i v interních specifikacích.

Co se může objevit

IPAD mini

Může noční kryt iPad Mini Retina 2. O bratrovi se hodně mluví, ale o Mini se nic neříká. Neexistují žádné pověsti, nové položky nebo úniky funkcí, a to by mohlo znamenat jednu věc a naopak. Uvedení 5,5palcového iPhonu 6 Plus by mohlo představovat radikální změnu strategie Apple s jeho mini tabletem. Zcela zrekonstruované nebo zcela opuštěné zařízení, obě možnosti jsou možné a já osobně doufám v to druhé. Vsadím se, že iPad Mini Retina 2 dorazí až v roce 2015.

Může také vypadat nový Apple TV. Po dlouhou dobu jsme neměli žádné pověsti o televizi Apple ani jako televizi, ani jako set-top box, ale je čas, aby toto zařízení bylo Cupertinem bráno opravdu vážně a uvedlo na trh víc než jen zařízení. pro streamování.

Co neuvidíme

Ačkoli nedávné fámy nechaly unést představivost mnoha lidí, pochybuji, co uvidíme. iPad Proalespoň v tomto roce. Větší iPad než ten současný pro profesionální sektor může přijít brzy, ale nemyslím si, že to bude dříve než v roce 2015. A poslední věc napsaná o hybridním OS X a iOS je to, o čem sní většina z nás, ale myslím, že ještě ne, nastal okamžik.

Všechno má vyjasnit sedm dní.jaké jsou vaše sázky?