Co chceme od sezóny 5 Call of Duty: Warzone?

Pokud existuje hra, které se nyní nemůžeme nabažit, je to Call of Duty: Warzone. Tady v Metabomb jsme naprosto posedlí, takže jsme naprosto posedlí, přistupujeme k džípu v anime vzhledu „kawai“ v tomto směšném módu a s velkou naléhavostí „máme odměnu, ano? Ptáte se. Nemá to smysl, pokud nejste ve válečné zóně. Tomu žargonu porozumějí pouze ti odvážní, aby se dostali do Warzone. Cena je jazyk, někteří tomu říkají.

Naše první vítězství v týmu nás překvapilo téměř nadšeně. Když zestárneme a šedneme, budeme si s láskou vzpomínat na vzpomínky na setkání při táboráku během rychlého přechodu na shromáždění, prskání marshmallow, odraz v našich očích, na každého, kdo přistupuje k fotoaparátu a křičí „ČIŠTĚNÍ ZAŘÍZENÍ“. Usmíval se, objímal a smál se.

Sezóna 5 přichází příští týden a je zde losování. Je to krásný den. Existuje několik věcí, které bychom rádi viděli, a vzhledem k tolika hodinám ve Warzone máme nějaké stížnosti a návrhy.

To je to, co chceme od sezóny 5.

Co chceme od Warzone sezóny 5?

Vyd

Matné kameny. Opravte skály, prosím vás.

Uznání obrázku: Postava WWEMy může skočit ze střechy budovy a přistát, aniž by si podlomila kolena. Přesto nemohou zmenšit nejmenší skalnatý svah. Skály a útesy ve Warzone nejsou pokryty mechem, nevypadá to, že by hodně pršelo. Proč jsou tak kluzké? Může někdo vysvětlit, proč můj super voják nebyl schopen provést jednoduchou akci, jako je horolezectví?

No, všechny vtipy stranou, jsem velmi naštvaný. Bylo by hezké, kdyby Infinity Ward, Activision nebo kdokoli dal skalám větší jasnost. Vědět, zda je dokážete vylézt v obtížné situaci, může být splněným snem.

Animace plynové masky.

Pokud máte plynovou masku a šlápnete na plyn, vaše postava si ji automaticky nasadí na hlavu. Tato animace přerušuje vaše reklamy a nutí vás k hipfire. Navíc na chvíli ztmaví vaši vizi.

Ovlivnilo mě to jen jednou, ale nikdy nezapomenu. Mělo to perfektní umístění, perfektní rozložení. Kruh byl docela těsný a plyn mi lechtal po zádech, právě když jsem šel rychle odrazit nic netušícího nepřítele. Netušili, jaký den v týdnu to je. Víš, co se stalo. Spadla mi plynová maska, narazil jsem si do boku, spadl jsem. Zdraví.

Byl bych velmi rád, kdybychom měli větší agenturu pro plynové masky. Představte si, že můžete stisknout tlačítko, abyste si nasadili a sundali masku, jděte na to!

Procházející zvuk je šílený.

CS: GO a Valorant hřebík jsou většinou zvukem kroků. Poslechněte kroky nepřítele a uvidíte, kterým směrem se blíží, ustupují atd. Je velmi snadné to zjistit.

Lze pochopit, že Warzone je velmi odlišné zvíře. Rozumím. A vím, že je to obrovský úkol, ale rád bych viděl na této frontě nějaká vylepšení. Příliš často se k vám budou plížit nepřátelé a vy nic neslyšíte. Ale někdy ano. Někdy slyšíte, jak se vaši spoluhráči opravdu potýkají, a je obtížné zvolit jemnější detaily. Neexistuje konzistence a myslím si, že je důležité to řešit v převážně konkurenční střílečce.

James

Dej mi rohy

Image Credit: Classic Pop Magazine přidal nejlepší funkci ze všech Battle Royale v sezóně 4 Warzone. Mohu říci nejlepší doplněk v nedávné historii her.

Nyní můžete reproduktor uspořádat.

Mnoho z těchto reproduktorů je bohužel uzamčeno za některými prémiovými nákupy v obchodě, ai když nemám problém s tím, aby lidé platili za fantastické věci, koupil jsem si pouze Battle Pass, takže mám jen jeden reproduktor.

To je hit, nechápejte mě špatně! Ale než moji spoluhráči vystoupí z vrtulníku a odmítnou se mnou znovu bojovat, je jich tolikrát, že můžu vytáhnout svůj hrozný remix Ride of the Valkyries.

Chci více rohů. Dej mi Ricka Astleyho. Dej mi téma SpongeBob. Nechte mě vyhodit do povětří písně Johna Coltranea, když procházím mapu s ATV.

A dejte je do Battle Passu, abychom měli všichni dobrý a široký výběr pro ohlašování našeho blížícího se zmatku.

Věže, chyba.

Mýdlo? Zedník? Směju se ti. Dej mi hrad

Rook je slavná superstarová postava a člen Task Force 141 z populární videohry Modern Warfare 2. Je to australský pilot, který pomáhal pronásledovat Makarova spolu s Priceem a dalším mužem, který mi utekl. Při nastupování a vystupování z nepřátelských vozidel projevuje extrémní odvahu a dovednosti a nakonec své kamarády přiblíží natolik, aby je pronásledoval.

Bohužel byl zabit v akci zbloudilou kulkou z nepřátelského transportu, ale i po jeho smrti položil nohu na plyn a může pohybovat autem jako absolutní legenda. Jaký způsob.

Podívej na toho kluka.

Absolutní král Rook. (Obrázek z COD Wiki) Strewth. To je to, co ve Warzone potřebujeme, zvláště pokud řídíte auta s ozdobnými rohy.

Nové Call of Duty

Díky za únik a nezapomeňte na sociální vzdálenost. Vzhledem k tomu, že různé studené války Call of Duty: Black Ops unikají, mnoho lidí si myslí, že uvidíme nějaké vtipy nebo informace ve Warzone Season 5. Treyarch of Duty’s Call arm obvykle nespolupracuje s Infinity Ward, ale vzhledem k nesmírné popularitě a hráčské základně Warzone to nevypadá hloupě. Možná v nové hře umístěné ve Warzone dokonce získáme mapu s tématem studené války se všemi různými zbraněmi.

Upřímně, jsem v pořádku, pokud přidám další rohy a skály. A některé jasnější růžové anime zbraně. Velikost souboru se již vymkla kontrole.