Co dělat se smartphonem před Silvestrem

Silvestr je poslední noc roku, ale je také začátkem další velké etapy, kde musíme dobře začít. Může to být nejbláznivější noc roku a je lepší být připraven čelit překvapením a užít si noc naplno. Toto je 5 věcí, které byste měli s chytrým telefonem udělat, než přijdou Vánoce.

1. Nainstalujte troud

Novoroční večírek může být největší z celého roku. Většina z nás se po hroznech schází na velkých večírcích, někteří s několika stovkami lidí. Z mnoha lidí není setkání s vaší lepší polovinou vždy snadné.

Možná je chlapec / dívka ve vašich snech na druhé straně místnosti a nebudete uvíznuti celou noc. S Tinder budete moci zavřít byt a klidně vidět všechny lidi, kteří používají aplikaci a na večírku. Vaše šance na zahájení roku s dobrým vztahem se tedy znásobují tisíckrát.

TinderNainstalujte si na Google Play

Androidpit 1817 na smartphonu se srdcem

1. ledna. / © ANDROIDPIT

2. Vložte moji poslední cigaretu

Vím, že většina z vás přemýšlí o svých rozhodnutích pro daný rok a nemůžete si nechat ujít klasiku přestat kouřit. Důrazně doporučuji, abyste si to vzali, pokud jsem byl schopen dvakrát přestat, můžete také. Ale nejlepší ze všeho je, že v této obtížné společnosti už nejste sami, nyní máte k dispozici svůj smartphone.

Jsem si jistý, že to získáte s mojí nejnovější aplikací na cigarety, jinak existuje více aplikací, které můžete přestat kouřit, které můžete vyzkoušet.

Moje poslední cigareta je ZDARMANainstalujte si na Google Play

Novoroční předsevzetí AndroidPIT 0007

Hlavu vzhůru! Můžeš. / © ANDROIDPIT

3. Volná paměť pro gratulační výkřiky

Na Silvestra bude váš smartphone chrastit od přívalu zpráv a gratulačních hovorů, které dostáváte, aniž byste přestali blikat. Gratulujeme pokaždé podrobněji ve videu a všem. Pokud chcete, aby všechna ta láska a přání všeho do příštího roku zničila paměť a nenechala žádný prostor pro fotografie, které pořídíte při této speciální noci, je nejlepší uvolnit místo extrahováním souborů, které můžete.

V tomto článku můžete prozkoumat všechny způsoby přenosu souborů ze smartphonu do počítače.

androidpit usb chytrý telefon pc 3

Trochu odlehčete paměť. / © ANDROIDPIT

4. Zálohujte svá data, co se může stát

Pokud se chystáte uspořádat skvělou párty, pravděpodobně někdy v noci přijdete o papíry a přestanete si pamatovat, co jste udělali. Jindy je to jen smůla, ale pravdou je, že mnoho lidí ztratí svůj smartphone nebo jej upustí a rozbije.

Ztráta smartphonu z jakéhokoli důvodu je již obrovská ztráta, ale pokud jsou také odděleny neopakovatelnými fotografiemi nebo vzpomínkami, které vám vždy budou chybět, je to ještě horší. Z bezpečnostních důvodů vám doporučuji provést dobrou zálohu všech vašich dat. Takže pokud ztratíte svůj smartphone, v co jsem doufal, že ne, všechno nebude ztraceno.

Zkopírujte je všechny, než je ztratíte. / © ANDROIDPIT

5. Povolte vyhledávání zařízení v případě ztráty

Než o smartphone přijdeme, musíme povolit možnost Správce zařízení. Pokud zařízení v nejhorším případě ztratíme, bude to jediná možnost, jak jej obnovit. Chcete-li povolit tuto možnost na svém smartphonu, musíte postupovat podle návodu, jak najít ztracený smartphone se systémem Android.

Pokud váš smartphone obsahuje citlivé informace o vás, vaší rodině nebo firmě a máte také podezření, že mohl být odcizen, může být nejlepší zařízení uzamknout a smazat data, která obsahuje.

Lepší upozornění předem. / © ANDROIDPIT

Doufám, že vám nový rok a šťastný nový rok všem!