Co je Line Pay a jak to funguje? – Definitivní průvodce

Od prosince 2014 je služba LINE Pay k dispozici v aplikaci pro zasílání zpráv LINE a znalost používání LINE Pay vám poskytne výhodu, kterou potřebujete při provádění bezpečných transakcí.

Aplikace používaná 79 miliony aktivních uživatelů měsíčně v Japonsku k prosinci 2018 (85% z nich používá aplikaci denně).

S jednoduchým registračním procesem, který vyžaduje pouze přístup uživatelů na kartu Peněženka a přijmout podmínky používání.

Služba LINE Pay a 32 milionů místních uživatelů se stalo jedním z největších platebních kanálů v Japonsku. (Od dubna 2019).

LINE Pay, provozovatel platebních služeb a mobilní převod peněz k dispozici v aplikaci pro zasílání zpráv LINE.

Jak funguje Line Pay?

Oznámil spuštění specializované aplikace pro platby. Lze použít na iPhone a Android (s výjimkou některých zařízení Android) a v některých zemích.

Platby čárových kódů

Funkce zobrazuje kód (Uživatelé mohou také nastavit heslo a povolit možnost zadání tohoto hesla při každém otevření aplikace) pro nakupování umožněním bezproblémových plateb.

Na jedné obrazovce bude podporován režim nabízený obchodníkem i režim nabízený spotřebitelem.

Funkce bude mít také speciální „LINE“ dotekobsahuje zvuk označující, že byla provedena platba a objeví se znaky LINE.

Mapa v aplikaci zobrazující obchody

Uživatelé, kteří povolí sdílení polohy, budou moci vyhledávat v aplikaci mapu blízkých lokalit, které přijímají LINE Pay.

Pomocí vyhledávacího pole vyhledejte přijímající obchody v oblasti, kterou plánují navštívit. V blízké budoucnosti budou uživatelé také na první pohled vidět, kdy jsou spuštěny kampaně.

Seznam obchodů

Seznam obchodů, které přijímají platby, byl dosud uveden na webových stránkách LINE Pay. Tento seznam bude také k dispozici v aplikaci.

Kde si uživatelé mohou jediným kliknutím prohlédnout obchody nabízející kupóny, slevy a odměny za kampaň.

Kupóny

Všechny dostupné kupóny se zobrazí na obrazovce platebních kupónů, což uživatelům usnadní výběr toho, co chtějí, a přístup k nim při platbě.

Uživatelé mohou využít výhod výhodných nabídek pouhým výběrem kupónu a posunutím vyvolejte obrazovku platby.

Doporučené kupóny

Na oslavu spuštění aplikace nabízí uživatelům kupóny 100 jenů pro Family Mart, Lawson a Poplar.

200 jenů pro Matsuya a 5% slevový kupón pro Rakuma. Uživatelé si mohou klepnutím stáhnout kupóny, které chtějí, a najít všechny stažené kupóny v sekci Moje kupóny.

LINE Pay překlenuje propast mezi lidmi, penězi a službami odstraněním existujících problémů (čas, úsilí, poplatky atd.) Z peněz v oběhu.

Společnost si také klade za cíl být lídrem v mobilním FinTech průmyslu. Jak se svět pohybuje směrem ke společnosti bez peněz a kapes.