Co je nového v Instagramu: pracujte na novém rozhraní pro Video tagy a příběhy

Instagram je jednou z trendových sociálních sítí. Nyní, Instagram připravoval různé novinky jako možnost Přidejte značky videa nebo přepracované příběhy.

Instagram je jednou z nejpoužívanějších a měnících se sociálních sítí v posledních letech díky tomu, že se jedná o sociální síť, která obsahuje mnoho novinek po celý rok. Jane Manchung Wong, známý filtr různých zpráv, které se chystají dostat do různých sociálních sítí, zveřejnila na svém účtu Twitter. Některé novinky, na kterých Instagram již bude pracovat.

Společnost, která vlastní Instagram v plánech Facebooku, Přepracované příběhy. Příběhy Instagramu zabírají pouze horní část obrazovky, část, kde se nám zobrazí ve sloupcích. Tento design je aktuálně integrován do Instagramu, ale mezi různými příspěvky na naší časové ose je pozorován pouze jeden řádek.

Na druhou stranu, Instagram také přepracoval rozhraní fotoaparátu Tímto způsobem vytváříme a spravujeme příběhy, zjednodušujeme je a tím se stáváme čistším rozhraním, ale zachováváme všechny funkce, které aktuálně máme.

Obrázek - Instagram přidá značky videa a přepracované příběhy

Další novinkou publikovanou Wongem je, Možnost přidat do příběhů animované nálepkyPo pořízení fotografie tedy můžeme přidat pohyblivou nálepku. Tato funkce se liší od stávajících gifů. Toto video, které lze použít na platformě, protože se bude jednat o animované video vytvořené z Giphy, bylo nedávno zakoupeno společností Facebook.

Obrázek - Instagram přidá značky videa a přepracované příběhy

Jak vidíme, existuje spousta zpráv, které Instagram brzy přinese. Ačkoli datum vydání těchto inovací ještě není známo Většina funkcí se zdá být před spuštěním testována na konkrétních uživatelích.

Tyto, stejně jako další novinky, přijdou prostřednictvím aktualizace Instagramu, takže musíme být opatrní a zkontrolovat, zda máme nejnovější verzi sítě sociálních fotografií.

Jak nahrávat videa z TikToku na Instagram