Co je zrcadlení obrazovky a jak zjistit, zda mám telefon?

Zrcadlení obrazovky je velmi užitečná technologie, kterou lze použít k zrcadlení všeho, co děláme v telefonu, televizi nebo chytré televizi.

Použít Chytré zobrazení nebo zrcadlení obrazovky Je důležité, aby obě zařízení, Smart TV i telefon, byla připojena ke stejné síti, aby bylo možné obrazovku telefonu na televizoru bez problémů sledovat.

Jak zjistím, zda má telefon zrcadlení obrazovky

Nejlepší cesta Zjistěte, zda máte v telefonu zrcadlení obrazovky Jednoduše z oznamovací lišty posuňte prst shora dolů a proveďte to znovu, měly by se zobrazit všechny zkratky pro různé funkce, jednou z nich by mělo být zrcadlení obrazovky.

Váš telefon však tuto možnost nemusí mít, jak to opravit? Nebojte se, protože si můžete bez problémů stáhnout aplikace, které vám umožní udělat totéž.

Chcete-li to provést, osvědčený postup “Zrcadlení streamu obrazovky zdarmaMůžete si jej stáhnout z tohoto odkazu. Stručně řečeno, s touto aplikací budete moci udělat totéž, co v Mirroringu obrazovky, takže můžete na Smart TV zrcadlit vše, co vidíte na svém mobilním zařízení.

Jak povolit zrcadlení obrazovky

Upozorňujeme, že obě zařízení musí být připojena ke stejné síti Wi-Fi, aby fungovala, jinak nebudete moci sdílet obrazovku, protože tato aplikace ve výchozím nastavení v systému Android vytváří příchozí server. Je místní a tímto způsobem funguje jako zrcadlo toho, co vidíte na svém telefonu, a to takříkajíc odráží do televize.

Používání aplikace, kterou jsem zmínil výše, a její samotné použití není vůbec složité. Zrcadlení obrazovky Je to docela jednoduché a můžete získat spoustu zajímavých věcí, jako je sledování filmů, sledování online videí nebo dokonce hraní na o něco větší obrazovce, nemluvě o tom, zda můžete na svůj telefon umístit joystick, se ukazuje být opravdovým šílenstvím.

I když, stejně jako ve všech případech, máte otázky týkající se Co je zrcadlení obrazovky nebo o Jak povolit zobrazení obrazovky Můžete nám zanechat komentář v sekci, kterou najdete níže