Co mohou moje Apple Watch dělat bez připojení k WiFi síti iPhone?

Apple hodinky

Apple Watch jsou dokonalým společníkem pro naše iPhony. Umožní nám to naučit se všechno, co se děje na našem smartphonu, pouhým pohledem na naše zápěstí. Ale Pokud nemáme poblíž váš iPhone, co můžeme dělat s našimi Apple Watch?

Například je již známo, že můžeme běžet i bez našeho iPhonu a Apple Watch budou i nadále velmi přesné v měření vzdálenosti a kalorií spotřebovaných během naší fyzické aktivity, i když tuto schopnost je třeba „naučit“ poté, co jsme několikrát vyrazili, ale je čas cvičit se zapnutým iPhone. O čem budeme hovořit v tomto článku Co mohou Apple Watch dělat, když jsou připojeny k síti Wifi? (Logicky vzato, doba vyprávění je jedním z nich).

Odesílejte a přijímejte zprávy

Zprávy Apple Watch

Stejně jako iPad nebo iPod Touch, i Apple Watch Přijímat zprávy bez připojení k iPhone. To znamená, že můžeme iPhone během nabíjení nechat v místnosti, přejít na druhý konec domu a pokračovat v přijímání zpráv, pokud jsme připojeni k WiFi síti. U hovorů, tradičního FaceTime, budeme potřebovat připojený iPhone.

Odesílejte a přijímejte kresby a digitální dotyky

Po znalosti předchozího bodu v tomto ohledu nepřekvapuje. Můžeme posílat výkresy a digitální doteky připojené k síti WiFi, aniž by iPhone musel být ve vaší blízkosti.

Vytvořte připomenutí

Bez připojení našeho iPhone můžeme vytvářet připomenutí pouze pomocí WiFi sítě, ale jsou spravována odlišně. Na jiných zařízeních je normální, že je nahrávají na iCloud, aby je bylo možné použít na všech našich zařízeních, ale Apple Watch budou po připojení místně ukládat připomenutí, která se mají synchronizovat s iPhone..

V každém případě vás Apple Watch upozorní, až přijde čas, který jsme předkonfigurovali pro připomenutí, i když jsme jej nesynchronizovali s iPhone.

Vytvářejte události v kalendáři

Můžeme vytvářet události kalendáře i připomenutí. Budou uloženy lokálně, dokud se nesynchronizují s iPhone, v tuto chvíli se nahrají na iCloud a dáme nám vědět, kdy je čas, pokud nebudeme synchronizovat.

Získejte odpovědi na základní otázky

Můžeme Siri položit spoustu základních otázek a ve většině případů nám může dát odpověď, i když jsme k iPhonu nepřipojili hodinky Apple Watch. Otázky jako:

  • Jaké je hlavní město Německa?
  • Kolik lidí žije v San Diegu?
  • Kdy se narodil Leo Messi?
  • Jaká je definice Hypotenuse?

Zkontrolujte počasí, sport, filmy a akcie

Apple-Watch-Sport-640x357

Stejně jako u základních otázek a způsobu, jakým se ptáme na iPhone, můžeme pomocí WiFi sítě kontrolovat počasí, sport, filmy a akciový trh. Otázky jako:

  • Jaké filmy dnes večer natáčejí?
  • Jaké je počasí v Madridu?
  • Jak probíhá zápas ve Valencii?
  • Kolik stojí akcie společnosti Apple?

Toto je dálkový ovladač

Ačkoli iPhone není připojen k našim hodinkám Apple Watch, můžeme jej použít jako dálkový ovladač pro Apple TV, pokud nakonfigurujeme Apple TV a poblíž je WiFi síť.

To ukazuje, že Apple Watch dokážou víc, než jsme si původně představovali, a to vše v jeho prvním vydání. Co bude dělat v budoucnu?