Co se stalo s Apex Legends pro Android a iOS? Vím…

Několikrát jsme jej viděli v Apex Legends a jeho mobilní verzi. Dokonce i EA potvrdila, že dříve či později přijde na Android a iOS, ale… Co se stalo? Uplynulo několik měsíců a po této hře není ani stopy, aby konkurovala PUBG a Fortnite.

V tomto článku vám to řekneme Vše, co víme o Apex Legends a proč si myslíme, že to mezi sebou neuvidíme Čtěte dál, abyste věděli všechno. ?

Apex Legends se nezdá být pro mobily

Apex měl při svém startu obrovský boom a všichni hráli. Problém nastal, když ho jeho dva hlavní soupeři zastínili. Dnes to není tak známé jako dříve. Ale hej, první věc je trochu kontextu: na květnové konferenci schválený na kterých pracovali adaptace pro smartphony.

V té době byl Apex Legends téměř na vrcholu a my víme, co se stane, když vše nejdříve nepůjde podle očekávání. Rozhodně dali projektu zelenou, ale pak Je zrušen. Kdo ví.

Je to zřejmé EA o tom nic neřekla. Pokud společnost vyvíjí mobilní hru tohoto kalibru, jsme si jisti, že něco řeknou, a my to budeme vědět. Než půjdeme dále, Fortnite pro Android přišel měsíc po začátku prvních pověstí, obvykle to netrvá tak dlouho.

Bude to zveřejněno?

Pravdou je, že pokud jste čekali na tuto dodávku, je nám líto, že vám to oznamujeme všechno nasvědčuje tomu, že nejde ven. Zkoumali jsme účty hry, vývojáře, uživatele, kteří se ptali … Neřekli o tom vůbec nic.

Můžeme to dnes potvrdit Žádná beta verze Apex Legends ani jeden datum vydání o. To znamená, že se nejedná o žádnou akci a hru mohli úplně zrušit, co myslíš? Myslíte si, že to přijde později? Zanechte nám svůj názor v sekci komentáře.