Co si o Apple Watch myslí expert na hodinky?

Je tomu několik dní od představení Apple Watch a nových iPhonů na Keynote, uběhlo dost času na to, abychom strávili různé recenze, názorové články, videa a nápady všech druhů lidí o hodinkách Apple. Ze všeho, co jsem četl (hodně), slyšel (ne méně) a viděl, mi zůstalo psaní celého odborníka na hodinky, jako je Benjamin Clymer, výkonný ředitel hodinek. jeden z nejdůležitějších hodinkových blogů na světě, Hodinkee a autoritou v tomto tématu. Navíc, protože Apple není obeznámen, můžeme jeho názor hodnotit docela objektivně. Celý článek stojí za přečtení, ale uvedu vám stručné shrnutí toho nejdůležitějšího.

Apple Watch si zaslouží být nazýván hodinkami

Apple-Watch-Corona

Na rozdíl od jiných chytrých hodinek na trhu Apple se postaral o každý detail, jak to udělá každý výrobce hodinek, který si sám sebe váží.. Ve skutečnosti budeme věnovat více pozornosti detailům na Apple Watch než švýcarským nebo japonským hodinkám ve stejné cenové kategorii a všechny tyto detaily z něj činí jedinečný kousek designu.

Celkový design Apple Watch je mnohem lepší než jakékoli jiné analogové nebo digitální hodinky v rozsahu 350 $. Za tuto cenu se nic nepřiblíží věnování pozornosti nejmenším detailům nebo kvalitě sestavení Apple Watch.

Dokonce to chválím Apple chtěl zachovat podstatu analogových hodinek, korunka, na chytrých hodinkách. Koruna, která je nejen dekorativní, ale také ovládacím tlačítkem pro mnoho funkcí zařízení.

Pro společnost založenou mužem, který nenávidí fyzická tlačítka a spínače, je ochrana prvku, který vždy řídí chod hodinek, detailem. Opravdu mě překvapilo, že nevytvořili zařízení bez fyzických tlačítek.

Neuvěřitelná rozmanitost z čeho vybírat

Apple-Watch-Milanese

Apple Watch je, slovy Tima Cooka, nejosobnějším zařízením, jaké kdy Apple vytvořil, a to je pravda. Možnosti přizpůsobení jsou četné, a i když ne každý najde své chytré hodinky na těchto hodinkách Apple, nabízí svým kupujícím možnost změnit vzhled hodinek nebo zvolit jejich oblíbenou kombinaci, což žádná společnost nabízející hodinky nenabízí. a měli by to zvážit. Milovníci hodinek si užívají změnu vzhledu pomocí různých řemínků, a to i při pokročilejším přizpůsobení. Apple Watch to umožňuje velmi snadnood okamžiku nákupu.

Různé řemínky, které Apple nabízí, jsou lepší než všechny řemínky, které vidíte za tuto cenu na hodinu. Kůže je velmi měkká a velmi kvalitní. Pokud zvolíte kovový náramek,víte, že délku lze upravit vlastními rukama bez koše na nářadí?

Ale bezpochyby je Milanesa nejlepší. Jednoduchý fakt, že Apple si je vědom existence tohoto řetězce, je již velmi cenný. Žádná jiná technologická společnost by netrvala ani minutu, než by navrhla „staromódní“ řemínek jako Milanesův. Miluji ho.

Ne všechno je pozitivní

Tváří v tvář technologickému zařízení, nikoli hodinkám, a to znamená má datum vypršení platnostiněco, co následuje, chybí, nebo alespoň většina.

Moje hodinky vydrží generace, doufám, že vám tyto Apple Watch vydrží maximálně 5 let. Nelze to srovnat s hodinkami, a to je důvod, proč milovníci hodinek nebudou spěchat s nákupem.

Design hodinek je mimořádný, pozornost k detailu je dokonalá, ale velmi silné hodinky to je jen s obtížemi skryty pod rukávem košile.

Apple je známý vývojem elegantních a ultratenkých zařízení. Je překvapivé, že vyrobil tak silné hodinky, zvláště když předcházejících 45 minut chválilo extrémní tenkost iPhonu 6. Dnešní omezení pravděpodobně brání tomu, aby celá tato technologie byla na tenčím zařízení, ale to nezbavuje skutečnost, že je příliš silná.

Je to hrozba pro tradiční výrobce?

Když údajně slily údajné sliby Jonyho Iveho, což způsobilo švýcarskému průmyslu vážné problémy s tím, co Apple mohl nabídnout, mnozí se začali Apple za tuto smělost vysmívat. Pravdou je, že Apple Watch nebudou pro milovníky hodinek problémem, ale pro ty, kterým je jedno, co mají na zápěstí, prostě chtějí, aby byly krásné a dobře fungovaly. Problémy mohou mít značky jako Seiko, Suunto nebo Casio Kvůli Apple Watch. Existuje však ještě větší problém a mladší populace vidí zařízení Apple jako něco „cool“, což se dotkne švýcarských výrobců.

Apple se postaral o všechny podrobnosti tohoto zařízení pro naše zápěstí a ukázal švýcarským výrobcům, že můžete získat skvělý design za nízkou cenu. Byla to moje oblíbená věc na Apple Watch, která by donutila švýcarský průmysl více se zajímat o mechanické hodinky pod 1000 dolarů.

¿Co si myslíte o těchto slovech? Jsou v této místnosti nějakí odborní hodináři, kteří nám chtějí dát představu?