Co uvidíme na MWC? – Některé návrhy od HTC, LG, Google …

JE Světový mobilní kongres Začíná to 27. února. A je to … příští pondělí! Jaké nervy a jaký vítěz! Co chceš vidět ze všech sil? Budou překvapení? Zde je souhrn toho, co jsme za poslední měsíce hlásili. zařízení to je v Barceloně MWC. Jedna věc je jistá, LG, HTC, Sony, Samsung, Google a Android. Samozřejmě i my.

Na MWC v Barceloně můžeme vidět a užít si tolik věcí, že je možné se ztratit nebo na něco zapomenout. Zde jsem se pokusil shrnout nejcharakterističtější vlastnosti nejdůležitějších výrobců. Pokud vás napadne něco jiného, ​​neváhejte zanechat komentář.

Google a Android na MWC 2012

Google nás nemůže zklamat a udržet napětí zveřejněné na internetu docela vtipné odpočítávání. Takže riskuji, že uvidíme tablet Google Nexus. Je to však jen odhad a nevíme 100%. Stále snění je zdarma.

Android 5.0 / Jellybean

Android 5.0 Jellybean je to, co Google potřebuje, aby se osvobodil od Windows 8. Říkalo se, že aktualizace umožní uživatelům zapnout zařízení v systému Android 5.0 i Windows 8. Bude také připraven na tablety, lepší než ICS. Budou na MWC želé?

Brýle Google

Začátkem února jsme vám řekli, že Google může vyrobit brýle HUD. Všechno ukazuje, že to může být pravda. Dozvěděli jsme se také více o těchto brýlích z The New Times. K dispozici bude interní systém Android, 1 GHz procesor, 256 RAM, navigační systém a brýle s 8 GB interní pamětí. Brýle Google nám mohou poskytovat informace v reálném čase o všem kolem nás, například o budovách, dopravě nebo blízkých přátelích. Nechcete je vidět v akci? Dělám to, doufám, že se to ukáže na MWC.

HTC na MWC 2012

HTC se neměla dobře. Dotknout se trochu dna, aby bylo možné energicky oživit, je vždy v pořádku, a to HTC zamýšlí se zcela novou řadou smartphonů.

HTC One X a HTC S

HTC One X, jak jej známe jako Endeavour a Supreme, bude nakonec představen světu jako One X a jsem si jistý, že během MWC. Nová vlajková loď HTC by mohla být tou, která společnost vyvedla z krize. Toto zařízení bude vybaveno Ice Cream Sandwich a Sense 4.0. Nejdůležitější věcí je motor: 2,5 GHz čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3.

HTC Ville bude také představen během MWX, ale nyní se bude jmenovat One S. Lepší verze One X s dvoujádrovým procesorem 1,5 GHz a 4,3palcovou obrazovkou. Mnoho lidí bude mít oči na obou zařízeních.

Samsung na MWC 2012

Samsung One Galaxy S2 Plus SGS2 +

Osobně si myslím, že prozatím je to velké zklamání. Všichni jsme čekali na představení Galaxy Mini 2 a Ace 2.

Zvěsti také poukazují na Samsung Galaxy S 2 Plus. Můžeme zde tedy najít útěchu. Myslím, že Samsung nás překvapí jinými zařízeními, možná ne smartphony.

LG na MWC 2012

Společnost LG se s námi bude potýkat s novým designem smartphonu L-Style. To mě osobně přivádí k šílenství. Ztratil jsem se s příliš mnoha smartphony. Určitě uvidíme LG Optimus Vu a nový smartphone společnosti s NVIDIA Tegra 3, LG X3. Kdo bude prvním smartphonem se 4 jádry: HTC nebo LG?

Další skvělé věci z MWC 2012

Sony Mobile Communications

Společnost Sony nám představí Sony Xperia S spolu se Sony Xperia U, Xperia Kumquat a mnoha dalšími. Během MWC se od společnosti Sony očekává 11 nových zařízení.

Huawei

Huawei by mohl být největším překvapením MWC tím, že nabídne řadu čtyřjádrových čipů rychlejší než Tegra 3.

ASUS

Dnes jsme dostali zajímavé video z dalšího 4jádrového smartphonu ASUS Padfone.

NVIDIA

Připravili něco mastného. Začal jsem říkat 4 jádrový večírek.

Panasonic

Společnost Panasonic vstoupila na evropský trh se společností Eluga. Samozřejmě bude představen během MWC v Barceloně.

NEC

Představí řadu docela zajímavých smartphonů. Nejlepší ze všeho je, že se jedná o Android s duální obrazovkou.

Joyn

Joyn je nový software pro zasílání zpráv od španělských operátorů Orange, Movistar a Vodafone pro boj s WhatsApp. Jeho premiéra se očekává během barcelonského veletrhu.

Samozřejmě jsem toho nechal hodně, ale je jich příliš mnoho! Na závěr zábavné video o Androidu z minulého roku.