Cooler Master vstupuje na trh podložek pod myš a uvádí na trh herní podložku pod myš MP860 RGB

Společnost Cooler Master– vstupuje na trh podložek pod myš, známých především pro své počítačové chladicí systémy a napájecí zdroje, a – Herní podložka Cooler Master MP860 RGB.

Herní podložka Cooler Master MP860 RGBHerní podložka Cooler Master MP860 RGB

Vlastnosti herního podložky pod myš Cooler Master MP860 RGB

Cooler Master se snaží rozšířit svůj sortiment zařízení, aby oslovil více potenciálních kupujících. Za tímto účelem vstoupila na trh podložek pod myš s významným vstupem na trh periferií / příslušenství … herní produkty.

Nový Herní podložka Cooler Master MP860 RGB Dobrou práci definuje svou formu a funkci – podložku pod myš (tj. Podložku pod myš) s možnostmi osvětlení RGB.

Toto zařízení má pás RGB s 19 barevnými světelnými skvrnami kolem podložky pod myš. Tyto „neony“ jsou konfigurovatelné uživatelem a absorbují údaje o výkonu a konfiguraci (včetně mapování, které mohou mít ostatní uživatelé zařízení RGB) prostřednictvím portu USB 3.0.

Cooler Master dokázal udržet RGB komponenty zcela „skryté“, tentokrát neuvidíte žádné těžkopádné nerovnosti, které se běžně vyskytují v jiných řešeních RGB pro podložky pod myš RGB.

Podložka pod myš MP860 RGB má oboustranný design s látkou a eloxovaným hliníkem. Rozměry jsou 360 x 260 x 6 až 10 mm.

Cena chladicí podložky pod myš Cooler Master MP860 RGB

MP860 bude ve Velké Británii k dispozici příští měsíc za 79,99 GBP. Změna bude kolem 89 eur.

Momentálně je na Amazonu nenajdu. Pokud hledáte podložku pod myš s RGB osvětlením, je to dobrá volba. Razer Firefly. A co můžeme snadno najít:

Zdroj: Cooler Master

Zdravím z hloubky bytů.